Postet nga: plagosje

Vazhdon Gjykimi i Vëllezërve të Akuzuar se Vranë Vëllanë

Trupi gjykues ka refuzuar kërkesën e mbrojtjes për ta hedhur poshtë aktakuzën në rastin ku vëllezërit Shaqir e Hajdin Likaj nga Krajku i Prizrenit ...

Plagosje në Diskotekë në Gjilan

Policia e Kosovës ka njoftuar se të dielën, në orët e hershme të mëngjesit një person ka mbetur i plagosur në një diskotekë në Gjilan.

Plagosje me Thikë për ‘Fajde’ në Dubravë të Suharekës

Policia e Kosovës njofton se dje rreth orës  13:50 në fshatin Dubravë të Suharekës ka arrestuar dy të dyshuar, të cilët kanë sulmuar fizikisht dhe me një ...

Plagoset 55 Vjeçari në Skenderaj

Në një njoftim të Policisë së Rajonit të Mitrovicës thuhet se ngjarja në fillim ishte raportuar për të shtëna me armë dhe plagosje.

Një i Plagosur në Një Fshat të Gjakovës

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri rreth orës 19:30 në rrethana ende të panjohura për policinë.

Plagoset nga Grabitësit

M.K. nga Ferizaj ishte duke punuar në  dyqanin e tij, në rrugën “Rexhep Bislimi”, në Ferizaj, kur dy persona të armatosur e të maskuar hynë për ta ...

Paraburgim të Dyshuarit për Plagosjet pas Lojës

Personi me inicialet F.U. që plagosi dy persona për shkak të një mosmarrëveshjeje pas një loje futbolli, po dyshohet për vrasje në tentativë dhe armëmbajtje ...

Plagosje e Dyfishtë Pas Lojës së Futbollit

Sipas policisë këta dy persona janë plagosur me armë zjarri nga një tjetër person, kur loja e futbollit kishte përfunduar.