Postet nga: fier

'Duam drejtësi!' - Familjarët e 8-vjeçarit të vrarë thyejnë xhamat e gjykatës, përplasje me policinë

Familjarët e 8-vjeçarit, Mateo Vasiu kanë hyrë me forcë në ambientet e Gjykatës së Fierit dhe thyer xhamat e derës hyrëse, ndërsa sot pritet ...

"Gjetëm kazmë, lopatë dhe rroba me njolla gjaku", zbardhet vrasja e 8-vjeçarit në Fier

Policia e Fierit në një njoftim për media ka dhënë të gjitha informacionet për ngjarjen e rëndë, atë të vrasjes së 8-vjeçarit Mateo Vasiu, raporton ...

Fier, dyshohet se një fëmijë 8-vjeçar është vrarë nga fqinji

Një ngjarje makabër është regjistruar në Fier, ku një 38-vjeçar ka rrëmbyer fëmijën e fqinjit mesditën e sotme, e ka vrarë dhe e ka ...

Makina e krimit, e përdorur në atentatin në Fier, me targa të vjedhura kosovare

Kjo është makina e përdorur nga autorët e vrasjes së 57 vjeçarit Demir Backa në Fier. Makina u gjet e djegur në zonën pranë spitalit të ri ...

Vritet një biznesmen në veturën e tij në Fier

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit. Një 57-vjeçar është qëlluar me armë zjarri kallashnikov pranë QTU në ...

U vra nga ish-burri, 23-vjeçarja kishte urdhër për mbrojtje deri në tetor

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga vrasja e 23-vjeçares Sabrina Bengaj nga ish-bashkëshorti i saj.

Abuzoi seksualisht me 20-vjeçaren me nevoja të veçanta dhe e la shtatzënë, arrestohet 56-vjeçari në Fier

Një 56-vjeçar nga Roskoveci është arrestuar në Fier pasi akuzohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë me nevoja të veçanta.

Thyerja e shtyllës vret dy elektricistë të OST në Fier të Shqipërisë

Një shtyllë e vjetër e tensionit të lartë është thyer duke zënë poshtë dhe vrarë dy elektricistë të Operatorit të Sistemit të Transmetimit në Fier të Shqipërisë.