Postet nga: Përleshje

Përleshje gjatë seancës gjyqësore, një i lënduar dhe një i arrestuar

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë një seance gjyqësore të mbajtur para dy ditësh në Gjakovë, një burrë ka sulmuar fizikisht një burrë tjetër.

Skënderaj, arrestohen dy persona pasi u përfshinë në përleshje me disa të mitur

Dy burra nga Skënderaj janë arrestuar pas përfshirje në një rrahje mes disa personave.

Të paktën 58 të vdekur nga përleshjet në një burg në Ekuador

Të paktën 58 të burgosur janë vrarë dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur gjatë përleshjeve që ndodhë gjatë natës në burgun Penitenciaria del Litoral në Ekuador, tha ...

VIDEO – Përleshje mes tifozëve dhe policisë në Holandë

Është ndërprerë takimi midis Maastrich-Roda në kuadër të Ligës së parë në Holandë.

Rrahje mes disa personave në Vushtrri, arrestohen 4 prej tyre

Policia e Kosovës ka njoftuar sot se ka arrestuar katër të dyshuar pasi një përleshje që ka ndodhur në qytetin e Vushtrrisë të dielën në mbrë...

Luftë në burg, pesë të vdekur dhe dhjetra të plagosur

Të paktën pesë persona vdiqën dhe 39 të tjerë u plagosën në një trazirë që ndodhi këtë të enjte në një burg të “sigurisë maksimale” në Honduras. 15 ...

Milloshevë, përleshje fizike mes disa personave, lëndohen dy të mitur

Sot rreth orës 11:00 ka ndodhur një përleshje fizike në Milloshevë, më saktësisht në rrugën Prishtinë-Mitrovicë (te nënkalimi).

Prishtinë, përleshje fizike te ‘Lesna’, theret me thikë një person - Foto

Rreth orës 16:00 ka ndodhur një përleshje fizike mes disa personave te kompleksi ‘Lesna’ në qendër të Pshtinës.