Postet nga: Naser Shala

Vjosa Osmani për rastin e “Ftyrës”: Duhet të shkarkohen ata që nuk i bëjnë nder institucioneve

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka deklaruar se ndaj anëtarëve të bordeve të ndërmarrjeve publike dhe përfaqësuesëve të agjencive të pavarura ...

Agjensioni i ‘Ftyrës’ reagon pas tërheqjes së amerikanëve e britanikëve

Në orët e vona të ditës kur Ambasada Amerikane në Kosovë kumtoi se është tërhequr nga Agjensioni Kosovar për Krahasim dhe Verifikim të Pronës, ky ...

O'Connell: Nepotizmi e korrupsioni do ta shkatërrojnë Kosovën

Pas dorëheqjes së SHBA-së nga Bordi i Agjencisë për Verifikimin dhe Krahasimin e Pronës, ka reaguar ambasadori i Britanisë së Madhe, Ruairi O’Connell.

Shuplakë PAN-it, amerikanët largohen nga Agjensioni i Pronës shkaku i komandant 'Ftyrës'

Ambasadori Amerikan, Philip Kosnett, para një jave, kishte kërkuar dorëheqjen e Naser Shalës, i cili është në krye të Agjencisë për Krahasim dhe Verifikim të Pronë...

O'Connell: Emërimi i Naser Shalës, fyerje për taksapaguesit britanikë

Pas Ambasadorit Amerikan, Philip Kosnett, për emërimin e Naser Shalës në krye të Agjencisë për Verifikimin dhe Krasnimin e Pronave, ka reaguar edhe Ambasadori i Britanisë ...

Ambasadori Kosnett kërkon dorëheqjen e Naser Shalës nga Agjencia e Pronës

Ambasadori Amerikan, Philip Cosnnet ka kërkuar dorëheqjen e Naser Shalës, i cili është në krye të Agjencisë për Krahasim dhe Verifikim të Pronës.

Kosnett sërish deklarohet për zgjedhjen e Naser Shalës në krye të Agjencisë për Verifikim të Pronës

Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Philip Kosnett  ka kritikuar sërish emërimin e Naser Shalës në pozitën e drejtorit të Agjencisë Kosovare për Krahasim dhe Verifikim ...

Oda Amerikane reagon për emërimin e Naser Shalës

Oda Ekonomike Amerikane në Kosovë ka reaguar në lidhje me emërimin e Naser Shala i njohur ndryshe si 'Ftyra', në pozitën e drejtorit të Agjencisë Kosovare për ...

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!