Postet nga: naser ramadani

FOTO: Hoti e Zemaj pa maska në konferencë për media

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, dhe ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, janë paraqitur pa maska në konferencën e sotme për media.

Në pritje për testim për COVID-19

L.R. nga Prishtina (emër i njohur për redaksinë) është rasti i parë i kontaktit të personit me sëmundjen Covid-19, por që nuk ka arritur të testohet  ...

Ministri Zemaj dhe drejtori i IKShPK-së vizituan Spitalin e Gjakovës

Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj dhe drejtori IKSHPK-së, Naser Ramadani, vizituan sot Spitalin e Përgjithshëm "Isa Grezda" të Gjakovës.

Drejtori i IKSHP: Nëse nuk përfillen rekomandimet, do të merren masa më të ashpra

Drejtori i IKSHP-së, Naser Ramadani, sot tha se nëse IKSHPK e sheh që qytetarët nuk po i përfillin rekomandimet, siç janë mbajtja e distancës fizike, higjiena ...

Ministri Zemaj viziton pikën kufitare në Vërmicë, bën thirrje të respektohen masat

Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj, bashkë me drejtorin e IKShPK-së, Naser Ramadani dhe drejtorin e Policisë, Rashit Qalaj kanë vizituar pikën kufitare në Vërmicë.

Ministri Zemaj për rastet e reja me COVID-19: Nuk ka vend për panik, por respektoni rekomandimet e IKSHPK-së

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, në konferencën për media tha se gjendja me coronavirus në Kosovë është normale dhe nuk duhet të ketë vend për ...

Drejtori i IKShPK-së tregon nëse ka teste të mjaftueshme për COVID-19

Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik në Kosovë, Naser Ramadani ka deklaruar se kanë furnizim të mjaftueshëm me teste për COVID-19.

Ramadani: Falë qytetarëve kemi arritur të mbajmë nën kontroll pandeminë

Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës, Naser Ramadani, në një konferencë për media ka folur lidhur me situatën pandemike në Kosovë.