Postet nga: naser ramadani

Naser Ramadani tregon pse IKSHP i publikon në mbrëmje rezultatet për COVID-19

Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, Naser Ramadani, ka treguar arsyet pse rezultatet ditore të testeve për coronavirus gjithmonë janë publikuar në kohë reale ani ...

IKShPK përgënjeshtron deputeten Albena Reshitaj rreth raportimit të drejtorit Naser Ramadani

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka reaguar ndaj deklaratës së kryetares së Komisionit parlamentar për Shëndetësi dhe Mirëqenie Sociale të Kuvendit të ...

Tërnava takohet me Naser Ramadanin dhe Lul Rakën, diskutojnë për hapjen e xhamive

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Naim Tërnava, gjatë ditës së sotme ka pritur në takim drejtorin e IKShPK-së, Naser Ramadanin dhe mikrobiologun, Lul Raka.

Jeta apo Kushtetuta? Drejtori i IKSHP arsyeton masat për parandalimin e COVID-19

Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik në Kosovë, Naser Ramadani ka arsyetuar masat e parandalimit të përhapjes me coronavirus.

Naser Ramadani: Masat e reja për kufizim të lëvizjes do të ndikojnë për të mirë

Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, Naser Ramadani ka thënë se vendimet e reja të Ministrisë së Shëndetësisë dhe ministrive të tjera të ...

6 të shëruar nga COVID-19, konfirmohen 14 raste të tjera

Naser Ramadani, drejtor i Institutit Kombëtar i Shëndetësisë Publike (IKSHPK), ka njoftuar se 6 persona të infektuar me COVID-19 janë shëruar, ndërsa janë konfirmuar edhe 14 raste ...

Shpresa e doktorit Naser Ramadani: Do ta fitojmë betejën ndaj coronavirusit

Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik, Naser Ramadani, tha se nga fillimi i përhapjes së coronavirusit në Kosovë, gjendja është menaxhuar mirë nga institucionet e Kosovë...

Ramadani: Kemi informata për dy raste pozitive me COVID-19 në veri të Kosovës

Drejtori i institutit Kombëtar të Shëndetësisë, Naser Ramadani, në një video konferencë ka thënë se personat e infektuar në veri të Mitrovicës janë konfirmuar në ...