Postet nga: naser makolli

Rezultatet e Autopsisë së Naser Makollit, Deri në Fund të Javës

"Nga mjeku i cili ka kryer autopsinë e Naser Makollit kam marrë konfirmim se raporti i autopsisë mund të jetë gati në fund të kësaj jave ose në fillim ...

Naser Makolli Akuzohej për Ndihmë në Vrasje të Rëndë

KALLXO.com ka siguruar aktakuzën e datës 31.08.2016, në të cilën Naser Makolli akuzohet se ndihmoi Xhevat Hysenajn në kryerjen e veprës penale të vrasjes së rë...

Prokuroria Nisi Menjëherë Hetimet në Rastin e Naser Makollit

Porsa është njoftuar dje nga Policia se nga Qendra e Paraburgimit në Lipjan në QKMF në Lipjan është sjellë pa shenja jete personi N.M., prokurori kujdestar ka dalë në ...

KMDLNj: Të Mbrohet Shëndeti dhe Jeta e të Privuarve nga Liria!

Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njëriut (KMDLNj) ka reaguar pas vdekjes së Naser Makollit, i paraburgosur në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan.

Ekskluzive: Flet Vëllai i Naser Makollit

Problemet shëndetësore janë arsyet e vdekjes së Naser Makollit, sipas versionit zyrtar të Shërbimit Korrektues të Kosovës dhe Ministrisë së Drejtësisë.

Shërbimi Korrektues Sqaron Vdekjen e Naser Makollit

Shërbimi Korrektues I Kosovës pak para mesnatës ka dalë me një sqarim lidhur me vdekjen e të paraburgosurit Naser Makolli në Lipjan.

Kur do të Bëhet Obduksioni i Trupit të Pajetë të Naser Makollit?

Drejtori i Shërbimit Korrektues i Kosovës, Sokol Zogaj i kontaktuar nga KALLXO.com tha se nuk dihen shkaqet e vdekjes dhe duhet pritur obduksioni.

Vdekja e të Paraburgosurit Rindez Debatin për Vdekjen e Astrit Deharit

Sapo është mësuar emri i të vdekurit të sotëm në Lipjan, zyrtarë dhe aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje kanë përdorur Facebook-un për të treguar se ...