Postet nga: naser makolli

Vdekja e cimerit të Astrit Deharit, kërkohen hetime nga Prokuroria Speciale

Prokurorisë Speciale i është dërguar kërkesë për të filluar hetime për vdekjen e shokut të qelisë së Astrit Deharit.

Deklarata e Naser Makollit: Ditën e vdekjes Astrit Dehari parashikoi të bënte një telefonatë

Ekspertiza e bërë nga Instituti i Mjekësisë Ligjore në Lozanë të Zvicrës për vdekjen e Astrit Deharit, ka zbardhur disa detaje të cilat tash e tri ...

(Dokument) Dëshmitari i vdekur në rastin Dehari i ndërroi deklaratat

Raport për rrethanat e vdekjes së Astrit Deharit më 5 nëntor të vitit 2016, përveç tre mjekëve ligjor në Kosovë, Flamur Blakaj, Naim Haliti dhe Musa Gashi, kishin ...

Ku ndodhen dy cimerët burgut të Astrit Deharit?

Më 5 nëntor të vitit 2016, aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje u gjet i vdekur Brenda qelisë së tij në Burgun e Prizrenit.

Deklarata e Naser Makollit: Astrit Dehari asnjëherë s'e ka përmendur se mund t’i bëjë diçka vetes

Naser Makolli, ish- cimeri i Astrit Deharit, i gjetur i vdekur në qelinë e tyre më 5 nëntor të vitit 2016, e kishte përshkruar Astritin si një njeri të qetë, ...

Vrasja e Egzon Mazrekut, pas 3 vitesh arrestohet edhe i dyshuari i tretë

Një ditë pas arrestimit nga Policia e Kosovës nën dyshimin për veprën penale të vrasjes së rëndë në ndihmë, e kryer në janar të vitit 2016 ...

Analizat e Palexuara të Naser Makollit

Makolli ishte dëshmitari i parë i vdekjes së ish aktivistit të LVV-së, Astrit Dehari meqë kishin ndarë dhmën e njëjtë në qendrën e paraburgimit në Prizren.

Inspektorati Nuk Gjen Asnjë Shkelje në Burgun e Lipjanit

Inspektorati i Shërbimit Korrektues të Kosovës (ShKK) ka kryer një inspektim në Qendrën Korrektuese të Lipjanit pas rastit të vdekjes së të paraburgosurit Naser Makolli.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!