Postet nga: Musa Vitija

Vitia flet për dorëheqjen e ish-drejtorit të Auditimit në QKUK që iu dogjën dy vetura: I kemi ofruar siguri

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, i pyetur nga KALLXO.com se a ka dështuar shteti që t’i ofrojë siguri ish-drejtorit të Auditimit në Qendrën Klinike ...

Arsyeja e dorëheqjes së ish-drejtorit të Auditimit në SHSKUK, pasiguria në punë pas djegies së veturave të tij

Në letrën e dorëheqjes së ish-drejtorit të Auditimit të Brendshëm në Shërbimin Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës, Musa Vitija ka shkruar se pas rrezikimit ...

Jep dorëheqje drejtori i Auditimit në SHSKUK, të cilit i ishte djegur vetura dy herë

Ka dhënë dorëheqje drejtori i Auditimit të Brendshëm në Shërbimin Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës, Musa Vitija.

"Security Code" reagon ndaj deklaratave të kryeministrit Kurti, paralajmëron ndjekjen e rrugëve ligjore për të mbrojtur imazhin

Kompania e sigurimeve "SECURITY CODE" SH.P.K. ka reaguar ndaj deklaratës së sotme të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, i cili ka komentuar lidhur me rastin ku ...

Kurti viziton SHSKUK-në pas djegies për herë të dytë të veturës së drejtorit të Auditimit të Brendshëm

Dy herë brenda më pak se tre muajve, drejtorit të Njësisë së Auditimit të Brendshëm të Shërbimit Spitalor Klinik dhe Universitar të Koosvës, Musaj Vitija iu ...

Detaje nga djegia e veturës së drejtorit të Njësisë së Auditimit të Brendshëm të ShSKUK-së

Policia e Kosovës ka dhënë detaje lidhur me djegien e veturës së drejtorit të Njësisë së Auditimit të Brendshëm të Shërbimit Spitalor dhe Klinik ...

I digjet për herë të dytë vetura e drejtorit të Njësisë së Auditimit të Brendshëm të ShSKUK-së

Shërbimi Spitalor dhe Klinik Universitar i Kosovës (ShSKUK) ka njoftuar se iu është djegur vetura drejtorit të Njësisë së Auditimit të Brendshëm të ShSKUK-së, Musa Vitija.