Postet nga: dorëheqja

Aleksandar Vulin jep dorëheqje nga posti i drejtorit të inteligjencës së Serbisë

Shefi i Agjencisë për Siguri dhe Informacion të Serbisë, Aleksandar Vulin, ka dhënë dorëheqje nga kjo pozitë. Këtë e ka konfirmuar vetë Vulini nëpërmjet ...

Japin dorëheqje dy anëtarë të bordit mbikëqyrës të “Trepçës”

Dy anëtarët e bordit mbikëqyrës të ndërmarrjes “Trepça”, Bujar Bilalli dhe Muharrem Peci, kanë dhënë dorëheqje nga pozitat e tyre, dje, më 20 ...

Arsyeja e dorëheqjes së ish-drejtorit të Auditimit në SHSKUK, pasiguria në punë pas djegies së veturave të tij

Në letrën e dorëheqjes së ish-drejtorit të Auditimit të Brendshëm në Shërbimin Spitalor Klinik dhe Universitar të Kosovës, Musa Vitija ka shkruar se pas rrezikimit ...

Kurti emëron Ejup Maqedoncin ministër të Mbrojtjes

Kryeministri i vendit, Albin Kurti ka njoftuar Ministria e Mbrojtjes tani e tutje do të drejtohet nga Ejup Maqedonci.

Kurti tregon arsyet e dorëheqjes së ministrit Mehaj

Kryeministri i vendit, Albin Kurti ka njoftuar se ka pranuar dorëheqjen e ministrit të Mbrojtjes, Armend Mehaj.

Ministri grek i Transportit jep dorëheqje pas përplasjes së trenave

Ministri grek i Transportit, Kostas Karamanlis ka dhënë dorëheqje pasi të dy trena u përplasën në veri të Greqisë, prej ku mbetën të vdekur të ...

Këto janë arsyet e dorëheqjes së u.d. drejtoreshës së SHSKUK-së, Pranvera Zejnullahu-Raçi

Pranvera Zejnullahu-Raçi ka dhënë sot dorëheqje nga pozita e ushtrueses së detyrës së drejtoreshës së Shërbimit Spitalor Klinik Universitar të Kosovës (SHSKUK).

Jep dorëheqje u.d drejtoresha e ShSKUK-së, Pranvera Zejnullahu - Raçi

Ushtruesja e Detyrës së Shërbimit Spitalor Klinik Universitar të Kosovës Pranvera Zejnullahu – Raçi, ka dhënë dorëheqje nga pozita e saj.