Postet nga: Milan

Milan dëshiron transferimin e Granit Xhakës

Milan është duke kaluar në momente jo të mira në këtë sezon në Serie A.

Milan shfaq interesim për Milot Rashicën (FOTO)

Sulmuesi i Kosovës, Milot Rashica, gjatë afatit kalimtar të dimrit mund të ndërroj skuadër.

Milan dëshpëron ndaj Lecces (VIDEO)

Milan ka dëshpëruar përsëri, duke barazuar me rezultat 2-2, ndaj Lecces, në kuadër të xhiros së tetë në Serie A.

Zyrtare: Milan shkarkon trajnerin Marco Giampaolo (FOTO)

Milan edhe zyrtarisht e ka shkarkuar trajnerin Marco Giampaolo, pas rezultateve të dobëta në këtë sezon.

Nga i pavlefshëm në titullar, Giampaolo “ndryshon” jetën e Borinit

Në verë Fabio Borini dukej se nuk ishte më në planet e Milanit ndërsa tani për lojtarin shfaqet mundësia e rinovimit të kontratës dhe kjo falë ...

Milan afër transferimit të sulmuesit të Atletico Madridit

Milan nuk e nisi sezonin mirë, pasi në ndeshjen e parë pësoi humbje nga Udinese me rezultat 1-0.

Milan takohet me Real Madridin për transferimin e dy futbollistëve madrilen  

Milan është në kërkim të një sulmuesi për ta përforcuar sulimin për sezonin e ri.

Milan pas mesfushorit argjentinas

Milan është vazhduar që të gjej futbollist optimal për sezonin e ri, në mënyrë që të jenë sa më konkurrent me rivalët e tjerë si Juventus, Napoli, ...