Postet nga: Kokainë

Prishtinë, Policia i gjen kokainë në veturë dhe në shtëpi

Policia e Kosovës ka arrestuar sot në Prishtinë një person me inicialet B.S. pasi që në veturën të cilën ai e drejtonte, të tipit “Audi” me ...

U kapën me kokainë e heroinë, arrestohen dy shtetas të Shqipërisë (FOTO)

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje ka arrestuar dy shtetas të Shqipërisë pasi të njëjtët kanë poseduar sasi të lëndëve narkotike, të cilat ...

Bastiset një lokal në Prizren, policia gjen mbetje të lëndëve narkotike

Një bastisje ka ndodhur në orët e para pas mesnatës së 9 prillit, në një lokal në Prizren.

E hodhën kokainën pasi panë Policinë, arrestohen 4 të dyshuar

Katër të dyshuar, njëri nga ta i mitur janë arrestuar mbrëmë nga Policia e Kosovës pasi të njëjtët pasi që kur kanë vërejtur ...

Princvalentino Corelone shoqërohet në Polici, dyshohet se iu gjetën kokainë dhe 11 fishekë

Princvalentino Corleone është shoqëruar në Polici gjatë ditës së djeshme pasi gjatë bastisjes së një hoteli në Gjilan, ku po qëndronte ai, në dhomën e tij ...

Ia kapën në flagrancë kokainën, arrestohet i dyshuari 30-vjeçar në Tiranë

Policia e Shtetit në Shqipëri ka njoftuar se kanë arrestuar një 30-vjeçar, banues në Tiranë gjatë finalizimit të operacionit policor të koduar “Collaboration”, që ka për që...

Pamje nga operacioni i sekuestrimit të 430 kilogramëve kokainë në Fier (VIDEO)

Në 20 paleta me sasi prej rreth 24 tonë ‘pleh artificial’ që u sekuestruan nga Policia e Shtetit në Shqipëri ka dyshime të bazuara që gjenden rreth 430 kilogramë lëndë narkotike ...

Gardiani dyshohet se futi kokainë brenda burgut të Gjilanit, suspendohet nga SHKK

Një zyrtar korrektues është suspenduar nga detyra e tij sot pasdite,  nën dyshimet se ka futur brenda burgut të Gjilanit drogë të llojit kokainë.