Postet nga: Lionel Messi

Messi: Është shumë e çuditshme të luhet pa shikues

Lionel Messi së bashku me lojtarët e skuadrës së Barcelonës ka nisur përgatitjet për rifillimin e La Ligas, që do të nis në qershor.

Xavi tregon se deri në cilën moshë mund të luajë Messi

Lionel Messi gjatë kohës sa ishte Xavi në fushë e kishte më të lehtë të shënonte gola, pasi mesfushori spanjoll njihet për pasimet e tij maestrale të ...

Vetëm Messi dhe Ter Stegen janë të pa prekshëm te Barcelona

Barcelona pritet të bëj shumë ndryshime në merkaton e verës.

Messi konfirmon se lojtarët e Barcelonës kanë pranuar ta ulin pagën prej 70 për qind

Shteti i Spanjës është duke u përballur me vështirësi të mëdha pas përhapjes së coronavirusit më të madhe në këtë shtet.

Messi me mesazh të fuqishëm për situatën e coronavirusit

Futbolli europian është paralizuar shkaku i pandemisë së coronavirusit i cili i ka prekur më shumë se 80 shtete në të gjithë botën.

Barcelona e ‘shkatërron’ Eibarin, Messi i shënon 4 gola (VIDEO)

Barcelona e ka shkatërruar Eibarin, duke e mposhtur me rezultat 5-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 25-të në La Liga.

“Shpërthen” Messi, shënon hat-trick për 40 minuta (VIDEO)

Barcelona është duke shënuar fitore me rezultat 3-0, ndaj Eibarit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 25-të në La Liga.

"Largimi i Messit nga Barcelona është i mundur, ai mund të luajë së bashku me Ronaldon"

Forma jo e mirë e Barcelonës në kohën e fundit dhe tensionet mes Lionel Messit dhe drejtorit sportiv Eric Abidal, kanë mjaftuar që mediat botërore të spekulojnë ...