Postet nga: Erling Haaland

Fitore dramatike e Dortmundit ndaj Dusseldorfit (VIDEO)

Borussia Dortmund ka shënuar një fitore të vështirë ndaj Dusseldorfit, si mysafir me rezultat 1-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 31-të në Bundesligë.

Dortmundi në ankth për lëndimin e Haalandit

Janë orë pritjeje dhe nervozizmi te Borussia e Dortmundit. Verdhezinjtë dolën me me kocka të thyera nga sfida kryesore e javës me Bayernin e Mynihut, jo vetëm ...

Manchester United dhe Real në garë për Haalandin

Erling Haaland iu bashkua Borussia Dortmundit, në afatin kalimtar të janarit nga RB Salzburg për 20 milionë euro.

Haaland debuton me hat-trick te Dortmundi (VIDEO)

Borussia Dortmund ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj Augsburgut me rezultat 5-3, ndeshje e vlefshme për xhiron e 18-të në Bundesligë.

Mino Raiola: Haaland nuk dëshironte të transferohej në Manchester United

Borussia Dortmund të dielën me 29 dhjetor e kompletoi transferimin e super talentit Erling Haaland nga Salzburgu për 20 milionë euro. Dortmundi e fitoi “luftën” me ekipe si Juventus ...

ZYRTARE: Dortmund e transferon super talentin Erling Haaland (VIDEO)

Bourssia Dortmund e ka fituar garën me ekipet europiane për sulmuesin e talentuar nga Norvegjia, Erling Haaland.

Juventus pranë transferimit të Erling Haaland

Senzacioni i sezonit vjeshtor Erling Haaland, duket se prej janarit do të jetë pjesë e Serie A.

Gjiganti italian dëshiron transferimin Haaland

19 vjeçari nga Danimarka, Erling Haaland, është duke kaluar në formë jetësore.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!