Postet nga: Koshare

Aktakuzë ndaj të dyshuarit për shkaktimin e aksidentit me 5 persona të vdekur

 

Vrasja e para 21 viteve, kërkohet paraburgimi i shtetasit të Shqipërisë

“Kërkohet paraburgim për shtetasin e Shqipërisë, i dyshuar për vrasje të rëndë”

(FOTO) Shkatërrohen dy parcela me bimë narkotike në Koshare

Policia e Kosovës ka zbuluar e më pas ka shkatërruar dy parcela me bimë narkotike të llojit Kanabis Sativa, gjatë ditës së sotme në brezin kufitar mes ...

Dyshohet se kultivoi dy parcela me 317 bimë narkotike

Prokuroria Themelore në Gjakovë, ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit nga Gjykata kompetente në Gjakovë, ndaj të pandehurit A. H., shtetas i Shqipërisë, për shkak ...

Vendoset fotografia e Adem Jasharit në kullën vrojtuese në Koshare

Disa qytetarë kanë marrë rrugë për në Koshare dhe kanë vendosur flamurin kombëtar dhe fotografinë e Komandantit legjendar Adem Jashari në kullën vrojtuese të Koshares.

Policia: Nuk ka flamur të Serbisë në Koshare

Policia e Kosovës e ka mohuar të jetë vendosur një flamur serb në kullën e vrojtimit në Koshare.

Flamuri i Serbisë në Koshare, reagon OVL e UÇK-së në Pejë

Organizata e Veteranëve të Luftës e UÇK-së në Pejë ka reaguar pas qarkullimit në media të një fotoje ku shihet flamuri serb në mesin e shumë flamujve ...

Policia shkatërron bimë narkotike në Koshare

Policia e Kosovës në vazhdën e implementimit të planit operativ “Parandalimi i kultivimit të narkotikëve dhe kontrabandës” ka bërë identifikimin dhe shkatërrimin e disa ...