Postet nga: Aksidenti me fatalitet

Flet avokati pas dënimit me 15 vjet burgim të dy të akuzuarve për aksidentin me fatalitet

Nezir dhe Arton Duraku (babë e bir) janë dënuar sot nga gjykata e Pejës për aksidentin me fatalitet që kishte ndodhur në fshatin Jashanicë në nëntor ...

IPK për aksidentin në Novosellë: Dyshohet se policja nuk përshtati kushtet e rrugës dhe e goditi veturën

Inspektorati Policor i Kosovës (IPK), është deklaruar lidhur me përfshirjen e një zyrtareje policore në një aksident trafiku nga i cili një person ka vdekur.

Ferizaj, ky është dënimi për të akuzuarin që shkaktoi aksidentin në të cilin u shua familja 5-anëtarëshe

Gjykata e Ferizajt në maj të këtij viti ka publikuar vendimin ndaj të pandehurit E.M., i cili akuzohej të aksidentin q[ ka ndodhur në magjistralen Ferizaj-Shtime në qershor ...

Aksidenti në Podujevë, arrestohet shoferi i autobusit

Është arrestuar shoferi i autobusit në të cilin është aksidentuar një veturë me targa të huaja, ku të vdekur mbetën dy persona dhe u lënduan dy fëmijë.

Viktimat e aksidentit në Drenas - një grua dhe një fëmijë 7-vjeçar

Dy persona kanë mbetur të vdekur e tre të lënduar në një aksident tragjik që ka ndodhur në afërsi të Drenasit.

Mjeku kujdestar tregon gjendjen e të lënduarve në aksidentin tragjik që ndodhi në rrugën Prishtinë-Podujevë

Dy persona kanë vdekur e nëntë të tjerë janë lënduar gjatë një aksidenti që ka ndodhur gjatë ditës së sotme në rrugën Prishtinë- Podujevë.

Dosja e Prokurorisë së Prizrenit: Si ndodhi aksidenti që përfundoi me të vdekur e të lënduar në hyrje të autostradës?

Gjykata e Prizrenit, dega në Suharekë, ka njoftuar se ndaj dy të dyshuarve Z.B. dhe S.D. ka caktuar masën e paraburgimit në afat prej 30 ditësh.

Aktakuzë ndaj të dyshuarit për shkaktimin e aksidentit me 5 persona të vdekur