Postet nga: Agim ramadani

Letrat e dashurisë së Agim Ramadanit dërguar gruas së tij

Në 24 vjetorin e rënies së heroit Agim Ramadani, gruaja e tij, Shukrije Ramadani ka publikuar disa letra dashurie, të cilat ai ia kishte dërguar asaj.

Presidentja Osmani kujton Agim Ramadanin në 24 vjetorin e rënies

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka përkujtuar heroin Agim Ramadani, në 24 vjetorin e rënies.

Publikohet tema e diplomës së Agim Ramadanit bërë në Akademinë Ushtarake në Zagreb

Shukrije Ramadani, gruaja e heroit Agim Ramadani ka publikuar punimin e temës së diplomës të bashkëshortit të saj, Agim Ramadani që e kishte bërë në Akademinë ...

Osmani përkujton heroin Agim Ramadanin në 23 vjetorin e rënies

Sot janë mbushur 23 vjet që nga rënia e heroit, Agim Ramadani.

Botohet libri për Agim Ramadanin

Studiuesi Sinan Gashi ka botuar kohë më parë librin, “Trinia artistike e Agim Ramadanit”.

Projekti i komunës së qeverisur nga Shpend Ahmeti - Shtyllat elektrike lihen në mes të shiritit për të verbër - FOTO

Në gusht të vitit të kaluar, Komuna e Prishtinës kishte njoftuar për asfaltimin e rrugës, “Agim Ramadani”, duke përfshirë trotuarin dhe shtegun e biçikletave.

Haradinaj përkujton Agim Ramadanin në 22-vjetorin e rënies së tij

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, e ka përkujtuar komandantin Agim Ramadani në 22-vjetorin e rënies së tij.

Gruaja e Agim Ramadanit: Ideali i dëshmorëve e të zhdukurve është shkelur e harruar

Gruaja e heroit Agim Ramadani, Shukrije Ramadani, në ditëlindjen e 57 të bashkëshortit të ndjerë, me anë të një postimi në Facebook ka thënë se ideali i dë...