Postet nga: kërcënimi

Burrat e Stomatologjisë i kallxojnë dhëmbët aty ku duhet t’i ndreqin dhëmbët

Albena Reshitaj, Nora Berisha dhe Nora Aliu, të tria punëtore të Stomatologjisë në UP dhe SHSKUK, treguan për KALLXO.com se si janë marrë Këshilli i Etikë...

Serbi: Hetohen kërcënimet në internet ndaj ambasadori amerikan në Beograd Christopher Hill

Një prokurori për krimet në fushën e teknologjisë në Serbi, ka filluar hetimet lidhur me kërcënimet në internet drejtuar ambasadorit amerikan në Beograd Christopher Hill.

Byrnes: Shtetet e Bashkuara duhet t’i bëjnë më shumë trysni Serbisë në raport me Kosovën

Para vendimit të NATO-së për të ndërhyrë ndaj forcave serbe për t’i dhënë fund fushatës së dëbimit të shqiptarëve nga Kosova 25 vjet ...

Kryetari i Vushtrrisë kërkon lirimin e personit që e kërcënoi

Kryetari Komunës së Vushtrrisë, Ferit Idrizi dje gjatë ditës dyshohet se u kërcënua nga një person. Me urdhër të prokurorit, i njëjti ishte dë...

AGK: Kërcënohet gazetari Agim Ademi

Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës (AGK) ka dënuar sulmin ndaj gazetarit Agim Ademi nga një person në Shtime.

Deputetja Reshitaj thotë se u kërcënua dy herë sot

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Albena Reshitaj ka deklaruar se është kërcënuar dy herë të mërkurën.

Dy gazetarë raportuan se u kërcënuan nga një person për çështje personale

Dy gazetarë sipas Policisë së Kosovës një grua dhe një burrë kanë raportuar se janë kërcënuar përmes telefonit gjatë ditës së djeshme.

Kërcënimet e "Severna Brigada", Sveçla thotë se ndjehet i sigurt falë Policisë së Kosovës

Për gjetjen e armatimit në Zveçan, njoftimi i parë erdhi nga ministri i Brendshëm, Xhelal Sveçla.