Postet nga: kanosje

Gjakovë, refuzohet kërkesa për hudhje të akuzës për kanosjes

Miftar Guniqi, i akuzuari për kanosjen e Elvis Bytyqit dhe armëmbajtje pa leje, kërkoi nga gjykata që aktakuza e kanosjes e ngritur ndaj tij nga Prokuroria, të ...

Pejë, i dyshuari kanos policin gjatë intervistimit për armëmbajtje pa leje

Mbrëmë rreth orës 02:30 në Pejë  është arrestuar një i dyshuar, pasi gjatë kontrollit në  çantë i janë gjetur dhe sekuestruar armë të mbajtura pa leje.

Mosmarrëveshje për veturë, kanoset me vdekje burri në Drenas

Një i dyshuar dyshohet se ka kanosur me vdekje një person, dje rreth orës 17:00 në Drenas.

IPK arreston një zyrtar policor, dyshohet për lëndim të lehtë trupor dhe kanosje

Inspektorati Policor i Kosovës (IPK) njofton se kanë arrestuar një zyrtar policor me dyshimin se i njëjti ka kryer veprën penale “lëndim i lehtë trupor” dhe “...

Kërcënim për vrasje brenda restorantit në Vushtrri

Policia e Kosovës ka njoftuar se një kanosje me vrasje ndaj një perosni ka ndodhur pasditen e djeshme në një pompë të derivateve në fshatin Pestovë të Vushtrrisë.

Arrestohet prizrenasi pasi kanosi ish të fejuarën dhe babain e saj

Policia në Prizren dje ka arrestuar një person të dyshuar për dhunë në familje.

Kërcënohet kryeparlamentarja Vjosa Osmani

Kryeparlamentarja e vendit, Vjosa Osmani, ka marrë një kërcënim pasditen e djeshme.

Polici gjilanas në gjyq për kërcënim të dëshmitarit

Zyrtari policor Fatlum Shabani ka dalë të martën para gjykatësit në Gjilan për t’u përballur me akuzën e Prokurorisë së Gjilanit për veprë...