Postet nga: kanosje

I dyshuari kanos familjarët të cilët e lajmëruan në polici

Një person i dyshuar në Prizren është arrestuar mbrëmë nga ana e policisë për thyerje të masës së arrestit shtëpiak.

Lipjan, arresohet pasi kanosi ish-të të dashurën

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person nën dyshimin për kanosje.

Gjilanasi dje u deklarua i pafajshëm, sot dënohet nga Gjykata

Lirim Jakupi, i cili akuzohej për armëmbajtje pa leje dhe kanosje me armë, u gjet fajtor nga Gjykata e Gjilanit dhe u dënua me 1 vit burgim me ...

Pamje kur biznesmenit i konfiskohet Kallashnikovi

Në rubrikën ‘Policia’ e cila u transmetua në kuadër të emisionit “Drejtësia në Kosovë”, Policia arrin ta arrestojë një biznesmen të dyshuar për kanosje.

Arrestohet i dyshuari pasi kanos babain e tij

Një person është arrestuar dje në Prishtinë pasi që i njëjti ka kanosur babain e tij.

Gjakovë: Policia në kërkim të gruas që dyshohet se kanoste në vazhdimësi ish-burrin

Policia e Kosovës në rajonin e Gjakovës ka njoftuar se është duke kërkuar një grua e cila dyshohet se në vazhdimësi e ka kanosur ish burrin ...

Prizren - Burri kërcënoi gruan për shkak të xhelozisë

 

Arrestohet një person pasi kanosi gjyqtarin në Prishtinë

Një person është arrestuar para pak orëve brenda objektit të Gjykatës Themelore në Prishtinë.