Postet nga: izet demaj

Sindikata e Policisë ndanë 6 mijë euro për familjet e tre policëve të rënë në detyrë

Sindikata e Policisë së Kosovës ka vizituar gjatë ditës së sotme tri familjet e tre zyrtarëve policor të cilët kanë rënë në detyrë në vitet ...

Istog, dëmtohet pllaka përkujtimore e policit të rënë në krye të detyrës

Policia e Kosovës ka njoftuar se është duke e hetuar rastin e dëmtimit të pllakës përkujtimore të Heroit të Kosovës, Izet Demaj, polici që kishte ...

Prokuroria jep detaje për vjedhjen në shtëpinë e policit të vrarë, Izet Demaj

Mbrëmjen e së shtunës, në Vrellë të Istogut, brenda shtëpisë së policit të vrarë Izet Demaj ndodhi një vjedhje.

Thaçi dekoron policin e rënë në detyrë, Izet Demajn, me urdhrin 'Hero i Kosovës'

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi sot ia ka dhuruar familjes së policit të ndjerë, Izet Demaj urdhrin “Hero i Kosovës”.

5 vite burg për kushëririn e vrasësit të policit Izet Demaj

Ujkan Metaj, i afërmi i Kamer Metajt i cili u vra gjatë grabitjes së bankës NLB në Istog, ku mbeti i vrarë polici Izet Demaj është dënuar ...

Izet Demaj shpallet “Hero i Kosovës”

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, për policin e rënë heroikisht në krye të detyrës dhe në mbrojtje të qytetarëve, Izet Demaj, ka ndarë urdhrin “...

Presidenti Thaçi vizitoi familjen e policit të vrarë Izet Demaj

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, gjatë ditës së sotme e ka vizituar familjen e policit të vrarë Izet Demaj.

Mblidhen afro 14 mijë euro për familjen e policit të vrarë në Istog

Afro 14 mijë euro janë mbledhur për familjen e policit të vrarë, Izet Demaj.