Postet nga: gani rama

Gjykimi i Pal Lekajt: Drejtori pretendon se nënshkrimi në tender i është falsifikuar

Sot, në gjykimin e Pal Lekajt dhe tre të tjerëve, dëshmoi hetuesi i ATK-së dhe dy ekspertët financiarë.

Pal Lekaj bashkë me tre të tjerë sërish në bankën e të akuzuarit

Pal Lekaj, Ismet Isufi, Veli Hajdaraga dhe Gani Rama, janë ulur sërish sot në bankën e të akuzuarve në Gjykatën e Gjakovës.

Gjakovë - Shtyhet seanca ndaj Pal Lekajt

 

Komuna paralajmëron masa ndaj drejtorit të shkollës që bleu pajisje në biznesin e vet

Dje gjatë ditës, KALLXO.com raportoi për drejtorin e Shkollës së Mesme e Lartë e Mjekësisë “Dr. Xheladin Deda” në Mitrovicë, Gani Rama, se si i ...

Skandaloze: Drejtori që kandidonte me Agim Bahtirin i harxhon paratë e shkollës në biznesin e vet

Drejtori i Shkollës së Mesme të Lartë të Mjekësisë “Dr. Xheladin Deda” në Mitrovicë, Gani Rama, ka blerë pajisje për nevojat e shkollës në biznesin e ...

Pal Lekajt e Gani Ramës u bashkohen lëndët në gjykatë

Në gjykimin e ish-zyrtarit të komunës së Gjakovës, Gani Rama i cili po gjykohet për 218 mijë euro, të premten prokurori Atdhe Demaj erdhi me propozime të reja.

Ish-zyrtari komunës së Gjakovës po gjykohet për 218 mijë euro

Seanca e sotme, ndaj Gani Ramës i cili akuzohet për keqpërdorim të detyrës zyrtare, dështoj të mbahej për shkak se mbrojtësi i tij, ...

Drejtoria e Arsimit në Vushtrri kërkon regjistrimin e vajzës së ish të burgosurit politik në Mjekësi

Drejtori Komunal për Arsim në Vushtrri, Afrim Namani ka dërguar rekomandim për regjistrim të një nxënëseje, në Shkollën e Mesme të Mjekësisë “Xheladin ...