Postet nga: gani geci

Gani Geci për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit: Mua shteti ka dështu me më mbrojtë, e kam mbrojtur veten

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci, është ankuar kundër vendimit të Gjykatës së Mitrovicës, e cila e ka dënuar me tre vjet e gjysmë ...

Geci ia kujton Vetëvendosjes kohën kur i rrotullonin kamionët me blloka nga Serbia - VIDEO

Ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari mori një vendim për shfuqizimin e masës mbrojtëse antidamping për bllokat me dimensione 19x19x25 të ...

Avokati i Gani Gecit: Kemi pritur lirim, por Gjykata mendoi ndryshe

Gjykata themelore në Mitrovicë, ka shpallur sot aktgjykimin fajësues duke e dënuar Gani Gecin me tre vjet e gjysmë burgim. Me këtë aktgjykim ish-deputeti i Kuvendit të ...

Gani Geci dënohet me tre vjet e gjysmë burg për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit

Ish deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci është dënuar me tre vjet gjysmë burgim pasi u shpall fajtor për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit në njërë...

Sot pritet të shpallet aktgjykimi ndaj Gani Gecit

Në Gjykatën Themelore në Mitrovicë, sot pritet të shpallet aktgjykimi ndaj Gani Gecit, i akuzuar për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit në Skënderaj.

Gani Geci tregon se 10 ditë para vrasjes e kishte takuar Ruzhdi Shaqirin

Në gjykatën e Mitrovicës sot ka vazhduar seanca e radhës e rigjykimit ndaj Gani Gecit, i akuzuar për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit në Skenderaj

Vrasja e Ruzhdi Shaqirit, vazhdon gjykimi ndaj Gani Gecit

Gani Geci edhe sot pritet të ulet në bankën e të akuzuarit. Ai nga prokuroria akuzohet për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit, vrasje kjo e cila sipas prokurorisë kishte ...

Ish-polici hetues: Gani Geci ka qenë cak i një grupi të strukturuar që kryente vrasje, ku bënte pjesë edhe Ruzhdi Shaqiri

Sot në Gjykatën e Mitrovicës ka vazhduar rigjykimi i Gani Gecit, i akuzuar për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit në Skenderaj.