Postet nga: gani geci

Caktohet seanca ndaj Gani Gecit për vrasjen në Skenderaj

Seanca gjyqësore ndaj anëtarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Gani Geci, si i akuzuar për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit më 4 gusht të vitit 2014, është caktuar pë...

Policia deklarohet rreth pretendimeve të Gani Gecit se dikush po planifikon ta vrasë

Mbrëmjen e së premtes, anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Gani Geci përmes një postimi në Facebook ka thënë se disa vrasës me pagesë ...

Gani Geci: Vrasës me pagesë nga Shqipëria kanë pranuar ofertë për të më vrarë

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Gani Geci përmes një postimi në Facebook ka thënë se disa vrasës me pagesë kanë pranuar ofertë nga dikush ...

Fjalimi në Kuvend për "vrasjet politike" ngjall polemika mes Gani Gecit dhe Ismet Kryeziut

Ismet Kyreziu, nga Instituti Demokratik i Kosovës, përmes një postimi në Facebook ka thënë se deputetëve të Kosovës duhet t’u ndalohet të flasin pë...

Gani Geci: Jam marrë në pyetje nga Gjykata Speciale për 20 orë

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Gani Geci ka njoftuar se ka përfunduar intervistimi i tij nga Dhomat e Specializuara të Gjykatës Speciale.

Ekskluzive: Gani Geci do të Gjykohet nga EULEX-i

Procesi gjyqësor ndaj Gani Gecit do vazhdojë te gjykatësit dhe prokurorët ndërkombëtarë të EULEX-it. Dosja në të cilën Geci akuzohet për tejkalim të ...

Në Gjykimin e Gani Gecit Dëshmitari Rrëfen për Vrasjen “N’Qosh”

Në Gjykimin e Gani Gecit Dëshmitari Rrëfen për Vrasjen “N’Qosh”

Në objektin e ri të Gjykatës Themelore të Mitrovicës me seli në Vushtrri është mbajtur sot seanca e gjykimit të Gani Gecit që akuzohet për vrasje të ...