Postet nga: falsifikim parash

Arrestohet një shtetas i Shqipërisë në Vërmicë, dyshohet për falsifikim të parave

Policia e Kosovës ka arrestuar sot në orët e parë të mëngjesit një 33-vjeçar në Pikën e Kalimit Kufitar në Vërmicë, shtetas i Shqipë...

Operacioni i Policisë, arrin në 4 numri i të arrestuarve për monedha 2-euroshe që dyshohet të jenë të falsifikuara

Policia ka arrestuar edhe dy persona në operacionin 'Taksisti 2023', i zhvilluar nga muaji prill, kundër parave të falsifikuara, me ç'rast ishin konfiksuar mbi 10 mijë euro në monedha 2-euroshe ...

Prishtinë, një gruaje i gjenden në çantë 4,700 euro që dyshohet se janë të falsifikuara

Policia ka njoftuar se falë bashkëpunimit me qytetarë, hetuesit policorë në bashkëpunim me Prokurorinë Themelore në Prishtinë sot kanë arritur të sigurojnë informata dhe prova se në grua 36...

Një i arrestuar për falsifikim parash

Hetuesit policorë nga Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsioni kanë arrestuar një të dyshuar për falsifikim të parave.

Policia jep detaje për aksionin ku u arrestuan dy persona dhe mijëra euro të falsifikuara u sekuestruan

Në fshatin Sllatinë të Fushë Kosovës janë arrestuar në flagrancë dy persona për falsifikim të parave.

Prizren, 4 të arrestuar për rrëmbim e falsifikim parash

Policia e Prizrenit ka dhënë detaje të reja për aksionin e zhvilluar gjatë ditës.

Policia arreston në kufi dy maqedonas, dyshoheshin për falsifikim të parave

Policia ka arrestuar dy persona të dyshuar se po posedonin para të falsifikuara.