Postet nga: dhune seksuale

Gruaja nga Shqipëria thotë se u ngacmua seksualisht në Kosovë

Një grua nga Shqipëria është ankuar në Policinë e Kosovës se një burrë nga Kosova e ka sulmuar seksualisht.

Skenderaj, arrestohet pasi dyshohet se dhunoi seksualisht një të mitur

Një burrë nga Skenderaj është arrestuar nën dyshimin se ka dhunuar seksualisht një të mitur.

Praktika e Kosovës për verifikimin e personave të dhunuar "ndër më të mirat në botë"

Kryetarja e Komisionit qeveritar për njohjen dhe verifikimin e statusit të personave të dhunuar gjatë luftës së fundit në Kosovë, Minire Begaj-Balaj, thotë në një intervistë për ...

E mitura raporton se është sulmuar seksualisht, policia po heton rastin

Ishte raportuar si e zhdukur dy ditë më parë, por e mitura ka deklaruar se ishet sulmuar seksualisht nga dy meshkuj të mitur.

Arrestohet gjilanasi nën dyshimin se dhunoi seksualisht një grua

Policia e Kosovës ka arrestuar një burrë në Gjilan nën dyshimin se i njëjti e ka sulmuar fizikisht dhe e ka dhunuar seksualisht një grua.

Mbahet protesta e tretë brenda javës kundër abuzimeve seksuale

Në qendrën e qytetit të Deçanit, të shtunën u mbajt protestë kundër abuzimit seksual ndaj vajzave dhe grave.

Ferizaj: Një vajzë dhunohet seksualisht

Policia ka raportuar për dyshimes se një vajzë është dhunuar dje në Ferizaj.

Aktakuzë për pejanin e dyshuar se kreu marrëdhënie seksuale me 16 vjeçaren

Prokuroria Themelore e Pejës, ka ngritur aktakuzë ndaj të pandehurit A.A, pasi dyshohet se për dhjetë vjet me kanosje ka detyruar të miturën të kryejë marrë...