Postet nga: dhunë në familje

Podujevë, një person dyshohet se ushtroi dhunë fizike ndaj familjarëve dhe më pas u arratis

Një person nga Podujeva dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj tre familjarëve të tij, dy vajza dhe një djalë.

Gruaja nga Malisheva e raportoi burrin në Polici për dhunë të vazhdueshme ndaj saj

Rastet e dhunës në familje janë të shpeshta në vendin tonë bazuar nga raportet e policisë.

Burri kanos gruan dhe djalin me pistoletë në Mitrovicë

Një person është arrestuar nën dyshimin nën kërcënimin e pistoletë e ka kanosur bashkëshorten dhe djalin e tij.

Arrestohet pasi dyshohet se e sulmoi babanë e tij

 

Vajza dyshohet se e sulmoi nënën

Një grua nga Prizreni ka raportuar në polici vajzën e saj. Sipas raportit të Policisë vajza dyshohet se ka filluar ta demolojë shtëpinë, pasi kishte i kërkuar ...

Arrestohet nën dyshimet se keqtrajtoi nënën dhe motrën e tij

Nën dyshimin se ka keqtrajtuar psiqikisht nënën dhe motrën e tij është arrestuar një person në Gjakovë.

Prishtinë, djali rrahet e kanoset me thikë nga babai i dehur

Një person ka raportuar në Polici se është sulmuar fizikisht dhe është kanosur me thikë nga babai i tij.

Prishtinë, e mitura sulmon fizikisht nënën

Policia ka arrestuar një vajzë të mitur pasi që dyshohet se pas një mosmarrëveshjeje ka sulmuar fizikisht nënën e saj.