Postet nga: deti

Gjithçka që ju duhet për deti, deri në 70% ZBRITJE! - VIDEO

Si çdo herë tjetër, edhe këtë verë Viva Fresh Store ka përgatitur ofertat më të mira në të gjitha pajisjet e domosdoshme që ju duhen për ...

Aksidentet nga mjetet lundruese, skenë e përsëritur në çdo sezon veror

Manovrat e pakontrolluara me motorët e ujit apo gomonet, janë një problem i hershëm për pushuesit në Shqipëri, si për ata në det, si pë...

Super mirë, super lirë/Pushoni në Regina City përmes “Sharr Travel” për vetëm 46 €

“Sharr Travel” edhe më tutje vazhdon ta mbajë ekskluzivitetin për rezervim të pushimeve në hotel “Regina City”.

Dy viktima nga sulmet e peshkaqenëve në brigjet e Egjiptit

Një rumune dhe një austriake kanë vdekur nga sulmet e peshkaqenëve brenda tri ditëve në brigjet e Detit të Kuq të Egjiptit.

Mbyten në det dy pushues në Shqipëri

Dy persona të moshës 66-vjeçare kanë humbur jetën pasditen e së shtunës në plazhet e Shqipërisë.

Hapet rruga e re, shkurtohet për 3 orë rruga për në Sarandë - VIDEO

Rruga e re Kardhiq-Delvinë, e cila shkurton kohën e udhëtimit drejt Sarandës, është hapur sot.

47-vjeçari mbytet pasi shpëtoi dy fëmijë nga rryma e detit në Britani të Madhe

Një burrë ka vdekur pasi shpëtoi dy fëmijë që u gjendën në vështirësi në brigjet e Uellsit, raporton BBC.

Kapet në Durrës peshkaqeni dem, specia e rrallë bie në rrjetën e anijes (VIDEO)

Në rrjetën e anijes së peshkimit “Delsi” ka rënë një specie e rrallë ujore, e njohur si peshkaqeni dem.