Oferta e qershorit në Hotelet Bonita - VIDEO

Hotel Bonita dhe Bonita Luxury Resort ndodhen në një zonë bregdetare shumë tërheqëse në Golem të Shqipërisë.

Plazhet e pastra dhe pamjet e detit e bëjnë këtë vend një destinacion të shkëlqyer për pushime verore.

Hotelet Bonita ofrojnë dhoma të rehatshme dhe të pajisura mirë.

Dhomat përfshijnë ajër të kondicionuar, Wi-Fi falas, TV, parking dhe shërbime të tjera që e bëjnë qëndrimin tuaj më të këndshëm.

Hotelet ofrojnë shërbime të shkëlqyera për klientët, përfshirë restorante me kuzhinë lokale dhe ndërkombëtare, pishina të jashtme, bare dhe ambiente relaksimi.

Përveç plazhit, hotelet ofrojnë pishina të hapura të pajisura me AQUA PARK.

Golemi ndodhet afër Tiranës dhe Durrësit, duke e bërë të lehtë për t’u arritur nga aeroporti ndërkombëtar dhe qytetet kryesore të Shqipërisë.

Vizitorët kanë mundësinë të eksplorojnë kulturën dhe traditat lokale shqiptare, duke vizituar edhe atraksionet historike të afërta.

Hotelet marrin vlerësime pozitive nga vizitorët e mëparshëm për mikpritjen dhe cilësinë e shërbimeve të ofruara.

Vizita në Hotelet Bonita është përvojë e këndshme dhe relaksuese, duke ofruar gjithçka që ju nevojitet për një pushim të paharrueshëm.

 

Oferta për muajin qershor është kjo:

Akomodim në Hotel me shërbim BB – 45 € nata/për person. Në këtë paketë përfshihen:

 • Mëngjesi buffe
 • Aksesi në pishinë dhe plazh
 • Peshqirat me depozitë
 • Akses në një vend parkimi
 • Wi-Fi i disponueshëm në dhoma dhe në cdo hapsirë tjetër publike të Hotelit

Akomodim në Hotel me shërbim HALF BOARD – 60 € nata/për person. Në këtë paketë përfshihen:

 • Mëngjesi buffe
 • Darka buffe
 • Aksesi në pishinë dhe plazh
 • Peshqirat me depozitë
 • Akses në një vend parkimi
 • Wi-Fi i disponueshëm në dhoma dhe në cdo hapsirë tjetër publike të Hotelit

Akomodim në Hotel me shërbim ALL INCLUSIVE – 75 € nata/për person. Në këtë paketë përfshihen:

 • Mëngjesi buffe
 • Dreka buffe
 • Snack
 • Darka buffe
 • Pije pa limit nga ora 10:00 – 22:00
 • Aksesi në pishinë dhe plazh
 • Peshqirat me depozitë
 • Akses në një vend parkimi
 • Wi-Fi i disponueshëm në dhoma dhe në cdo hapsirë tjetër publike të Hotelit

Fëmija i parë nga 0-5.99 vjeç është falas, fëmija i dytë nën këtë moshë paguan 30% të çmimit.

Fëmijët nga 6-11.99 vjeç përfitojnë 50% zbritje.

Çmimi i dhomës ofrohet për minimumi dy persona.

KONTAKT: +355 69 559 9916