Postet nga: "Bon Vivant"

Vrasja e Kastriot Ramadanit në 'Bon Vivant', Andi Pajazitit i vazhdohet paraburgimi

Andi Pajaziti, i dyshuar për vrasjen e Kastriot Ramadanit në lokalin ‘Bon Vivant’ në muajin gusht 2023, pritet të qëndrojë edhe për dy muajt e ardhshëm në ...

Gjykata merr vendim për Andi Pajazitin, i dyshuar për vrasjen në ‘Bon Vivant’

Gjykata Themelore e Prishtinë ia ka vazhduar masën e paraburgimit edhe për dy muaj të tjerë, Andi Pajazitit, i dyshuar për rastin e vrasjes së 4 gushtit në ‘...

Prokuroria ndalon edhe një person lidhur me vrasjen në 'Bon Vivant'

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka bërë të ditur se ka urdhëruar ndalimin e personit N. Ll., lidhur me rastin e ndodhur në “Bon Vivant”.

Shpallet në kërkim Dukagjin Nikollaj, i dyshuar për disa vepra penale përfshirë rastin në 'Bon Vivant'

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka shpallur në kërkim Dukagjin Nikollaj, nën dyshimin se ai ka kryer katër vepra të ndryshme penale.

‘Bon Vivant’ reagon pas rastit të së premtes, paralajmëron fushatë kundër dhunës

Kafiteria "Bon Vivant" në Prishtinë, në të cilën të premten e kaluar nga shkrepjet me armë vdiq një person dhe u lënduan dhjetëra të tjerë, ka dalë ...

Plumbat brenda kafiterive që po marrin jetë njerëzish

Rastet e vrasjeve së fundmi në Kosovë, kanë ngritur alarmin për situatën e sigurisë derisa statistikat tregojnë për shifra të larta të veprave penale të vrasjeve në ...

Historia penale e Andi Pajazitit, të dyshuarit për vrasjen në 'Bon Vivant'

Andi Pajaziti është duke u trajtuar tash e disa ditë në Klinikën e Ortopedisë pasi u plagos në ngjarjen e rëndë që ndodhi të premten e javës ...

VIDEO - Momenti kur u shkrepën armët në lokalin "Bon Vivant"

Mbrëmja e 4 gushtit përfundoi me fatalitet për një 39-vjeçar kurse një numër i madh i personave mbetën të plagosur e të lënduar pas ...