Postet nga: behgjet pacolli

Pacolli takohet me Ramën, flasin për unifikimin e skenës politike shqiptare

Ish- ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, tani deputet dhe kryetar i AKR-së, Behgjet Pacolli është takuar gjatë ditës me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama ...

Pacolli pas aktakuzës ndaj Thaçit dhe Veselit: UÇK-ja luftoi një luftë të drejtë

Lideri i Aleancës Kosova e Re (AKR), Behgjet Pacolli, ka deklaruar se beson në pafajësinë e presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli.

Eurodeputetja-Pacollit: Pyeteni presidentin e Francës pse ngurron t'ua heq vizat

Raportuesja për Kosovën në Parlamentin Evropian, Viola Von Cramon pas polemikave me Emisarin Special të Presidentit Trump për dialogun Kosovë-Serbi , Richard Grenell lidhur me dialogun dhe ...

Edhe Pacolli mirëpret vendimin e Qeverisë për heqjen e reciprocitetit

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, deputeti Behgjet Pacolli përmes një postimi në Facebook ka mirëpritur vendimin e Qeverisë së Kosovës pë...

Këshilltari i Pacollit: AKR nuk do të jetë pjesë e qeverisë së re

Aleanca Kosova e Re nuk do të jetë pjesë e qeverisë së re dhe do të vazhdojë të jetë opozitë.

Urimi i Pacollit për festën e Fitër Bajramit

Deputeti dhe kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka uruar festën e Bajramit.

Qeveria Kurti nuk i ka informacionet sekrete që i ka Hashim Thaçi për rrezikimin e aeroplanit të Pacollit

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka thënë se jeta e ish-kryediplomatit kosovar, Behgjet Pacolli ka qenë në rrezik po të ateronte në Prishtinë më 28 prill.

Thaçi: Kemi pasur informacione nga shërbimet mike se jeta e Pacollit rrezikohej

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka thënë se jeta e ish-kryediplomatit kosovar, Behgjet Pacolli ka qenë në rrezik po të ateronte në Prishtinë më 28 prill. Ai kishte ndryshuar ...

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!