Postet nga: behgjet pacolli

Raporti i Kongresit Amerikan, Pacolli me zyrtarë të tjerë shpenzuan rreth 5,000 euro në hotelin e Trumpit në 2018-tën

Arabia Saudite dhe Kina ishin ndër 20 qeveritë e huaja që shpenzuan rreth 7.8 milionë dollarë në total në pronat e ish-presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ...

Behgjet Pacolli tregon si ra në kontakt me Naim Murselin dhe emërimin e tij si këshilltar

Biznesmeni dhe kryetari i AKR-së Behgjet Pacolli përmes një shkrimi ka treguar se me këshilltarin e tij, Naim Murseli, tashmë i dyshuar për pjesëmarrje në vrasjen ...

Vrasja e Liridona Murselit, reagon Pacolli pas arrestimit të ish-këshilltarit të tij

Deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe biznesmeni Behgjet Pacolli ka reaguar në lidhje me vrasjen e Liridona Murselit, gruaja e ish-këshilltarit të tij, Naim Murselit.

VIDEO - Si e shpjegonte përballë Jeta Xharrës Behgjet Pacolli takimin me Millan Radoiçiq?

Millan Radoiçiq, nënkryetar i partisë Lista Serbe, aktualisht besohet se gjendet në kryeqytetin serb, Beograd, duke u shëruar pasi dyshohet se është plagosur gjatë sulmit terrorist ndaj ...

Vlera e aeroplanit të Behgjet Pacollit

Deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe biznesmeni Behgjet Pacolli ka deklaruar pasurinë e tij në për vitin 2023 në Agjencinë Kundër Korrupsion.

E mitura nxirret me forcë nga lokali në prani të ministrit Faton Peci

Një vajzë e mitur, lypsare, teksa po kërkonte lëmoshë afër tavolinës ku ishte ministri i Bujqësisë, Faton Peci, është nxjerrë me forcë nga lokali nga ...

Pacolli reagon ndaj videos së LVV-së: Shkatërruesit e shtetit jeni ju

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka reaguar ndaj videos së publikuar një ditë më parë nga Lëvizja Vetëvendosje, në të cilën ish-drejtuesit e institucioneve, duke përfshirë ...

Pacolli uron Bajramin: Të ndajmë bukën me të tjerët

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli ka uruar besimtarët myslimanë për Fitër Bajramin.