Postet nga: bastisja

Bastisje në burgun e Dubravës, konfiskohen telefona e tableta të dyshimta

Policia e Kosovës ka realizuar një bastisje në Qendrën Korrektuese në Dubravë.

Video ekskluzive: Bastisen lokalet e Gjakovës

Në Rubrikën Policia të “Drejtësisë në Kosovë” u shfaq aksioni i bastisjes së disa lokaleve në Gjakovë.

Një granatë dhe një pistoletë i gjenden një 78 vjeçi

Policia në Skenderaj pas një urdhër kontrolli në një shtëpi ka gjetur armë dhe fishekë.

Konfiskohet Kokainë e Marihuanë në Tri Lokacione Hoteliere

Policia gjatë një plani operativ ka bastisur tre lokale hoteliere të cilat punonin gjatë natës.

Bastisje në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan

Një bastisje nga policia ka ndodhur sot në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan.

Policia Ruse Bastis Shtëpinë e Gazetarit për Terror

Policia në Moskë e ka bastisur shtëpinë e një gazetari të pavarur, i cili është nën presion të autoriteteve shtetërore, prej vitit të kaluar, për shkak ...

Bastiset një Klinikë në Prishtinë për Shmangie nga Tatimi

Një klinikë në Prishtinë është kontrolluar nga Departamenti i Hetimeve Tatimore dhe Inteligjencës në bashkëpunim me Policinë e Krimeve Ekonomike dhe në asistim të Inspektoriatit Farmaceutik të Ministrisë ...

Konfiskohen Armë e Drogë në Istog

Policia Rajonale e Pejës njofton së gjatë bastisjes në shtëpinë e të dyshuarit Q.D. në rajonin e komunës së Istogut ka gjetur dhe konfiskuar disa armë ...