Postet nga: arrestim

Arrestohet i dyshuari se rrahu motrën e tij

Një person në Prishtinë është arrestuar dje nën dyshimet se ka rrahur motrën e tij.

I dyshuari për vrasjen e prindërve në Prizren arrestohet në Suedi

Prokuroria në Prizren ka njoftuar se është arrestuar A.H., i dyshuar për vrasjen e prindërve në lagjen Ortakoll në Prizren më 22 janar të këtij viti.

Policia gjeti Kallashnikov në shtëpinë e të dyshuarit për dhunë në familje

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person të dyshuar për armëmbajtje pa leje.

Arrestohet i dyshuari për vjedhje të alkoolit dhe çokollatave

Policia e Kosovës ka njoftuar për arrestimin e një personi të dyshuar në Pejë nën dyshimin se ka kryer një vjedhje.

Dhunë në familje, arrestohet i dyshuari në Malishevë për sulm ndaj nënës

Një person i dyshuar në Malishevë është arrestuar nga policia nën dyshimin se ka ushtruar dhunë në familje.

Rrah të dashurën, arrestohet gjilanasi

Kanosja dhe sulmi ndaj  të dashurës së tij, ishte arsyeja e arrestimit të gjilanasit gjatë ditës së djeshme.

I dyshuari kanos familjarët të cilët e lajmëruan në polici

Një person i dyshuar në Prizren është arrestuar mbrëmë nga ana e policisë për thyerje të masës së arrestit shtëpiak.

Arrestohet i dyshuari që organizonte lojëra fati në bodrumin e shtëpisë

Policia e Kosovës ka njoftuar për arrestimin e një personi të dyshuar për organizim të bixhozit të paligjshëm në Prishtinë.