Postet nga: aksident komunikacioni

Aksident me të lënduar në Autostadën 'Ibrahim Rugova', përfshihen 14 automjete

Një aksident i rëndë komunikacioni me disa persona të lëndur ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Autostradën 'Ibrahim Rugova' në aksin rrugor Mazgit-Bresje, ku janë ...

Ministrja Rozeta Hajdari pas përfundimit të seancës 11.10.2023 Foto: Laurant Berisha

Gjykata dënon ministren Rozeta Hajdari për aksidentin në të cilin u godit një e mitur

Gjykata Themelore e Prishtinës e ka dënuar ministren Rozeta Hajdarin me 200 euro gjobë për rastin e aksidentit ku kishte goditur një vajzë të mitur me veturë.

Vdes një 49-vjeçar në aksidentin në magjistralen Prishtinë-Gjilan

Një 49-vjeçar ka vdekur si pasojë e një aksident trafiku mes një veture dhe një kamioni.

Aksidentohet e vetme me veturë, lëndohet rëndë një grua në Ferizaj

Një grua është lënduar rëndë në një aksident komunikacioni në fshatin Tërn të Ferizajt, mëngjesin e së premtes, njofton Policia e Kosovës.

Rrethi me Flamur

Aksident mes dy veturave në Prishtinë- VIDEO

Dy vetura janë përfshirë në aksident gjatë ditës së sotme në "Rrugën B”, në Prishtinë.

Policia jep detaje për aksidentin te Mensa e Studentëve

5 vetura janë përfshirë në aksidentin e rëndë afër Mensës së Studentëve ku një kamion ka dalë nga rruga e tij, duke goditur mbrojtëset e ...

Aksident në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë (FOTO)

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë para disa minutave.

Foto: Aksident zinxhiror në Prishtinë

Disa vetura dhe një furgon janë përfshirë në një aksident i cili ka ndodhur para disa minutave në afërsi të Menses së Studentëve në Prishtinë.