Postet nga: aksident komunikacioni

Dy të lënduar në një aksident në magjistralen Prishtinë- Ferizaj

Një aksident ka ndodhur para pak minutave në magjistralen Prishtinë- Ferizaj.

Fëmija lëndohet nga goditja me veturë

Një fëmijë është goditur me veturë gjatë ditës së djeshme në fshatin Duhël të Komunës së Suharekës.

Sulmohet Polici në Stacion të Policisë

Policia e Kosovës ka raportuar se një person nën ndikimin e alkoolit e ka sulmuar një zyrtar policor në Stacion të Policisë, në Prishtinë.

Aksident Trafiku në Fshatin Gexhe

Një aksident ka ndodhur rreth orës 18:30, në Gexhe, fshat ky në komunën e Rahovecit.

Aksident i Rëndë në Qendër të Prishtinës

Një aksident i rëndë ka ndodhur në udhëkryqin e Katedrales mbrëmë natën, rreth orës 12 :30 minuta.  Në aksident janë përfshirë dy vetura dhe nuk dihet ...

Aksidentohen Dy Këmbësorë në Rrugën ‘Agim Ramadani’

Në rrugën “Agim Ramadani” përballë galerisë së arteve ka ndodhur një aksident trafiku ku janë goditur dy këmbësor.

Aksident me të Lënduar në Vragoli

Katër persona janë lënduar në një aksident komunikacioni që ka ndodhur rreth orës 11:30 në magjistralen Prishtinë-Pejë, në fshatin Vragoli të Fushë-Kosovës.

4 të Lënduar në Aksidentin e Komunikacionit

Tre meshkuj dhe një femër kanë pësuar lëndime trupore në aksidentin e komunikacionit që ka ndodhur dje rreth mesditës në fshatin Kërpimeh të Podujevës.