Postet nga: agonis tetaj

Çfarë u tha në aktakuzë e çfarë në gjykim për armën me të cilën u vra Agonis Tetaj?

Isuf Tetaj përmes një shkrimi publik drejtuar Kryeprokurorit të Shtetit, mediave dhe ambasadave të huaja ka shprehur pakënaqësinë e tij me veprimin e prokurorit Agron Uka në ...

Avokati Berisha flet sërish për foton në të cilën shihet bashkë me prokurorin Agron Uka

Avokati Besnik Berisha në emisionin ‘Frontal’ të T7 ka folur në lidhje me fotografinë e publikuar nga KALLXO.com, në të cilën shihet bashkë me prokurorin Agron Uka.

Avokati Besnik Berisha publikon një kënd tjetër të vrasjes së Agonis Tetajt, pretendon se ishte aksidentale

Avokati i Shaban Gogajt, i akuzuari për vrasjen e Agonis Tetajt në shtator të 2018, Besnik Berisha, ka publikuar një video të momentit të vrasjes.

Lumezi zotohet se nëse vërtetohen shkelje në rastin e vrasjes së Agonis Tetajt, do kërkohet përgjegjësi

Kryeprokurori Lumezi paralajmëron së të gjithë ata që shkelen ligjin në rastin e Agonis Tetajt do të përgjigjen për veprimet e tyre

Vrasja e Agonis Tetajt, prokurori Uka dhe avokati Berisha flasin për fotografinë ku shihen në kafe

Disa orë pas publikimit të pamjeve të vrasjes së Agonis Tetajt, KALLXO.com ka pranuar një foto ku pretendohet se shihet avokati i familjes Gogaj dhe prokurori i rastit Agron ...

Flet prokurori që e konsideroi rastin e Agonis Tetajt "vrasje nga pakujdesia": Nuk është ditur a është armë e vërtetë apo me gaz

Prokurori i krimeve të rënda në Gjilan, Agron Uka, ka folur për KALLXO.com pas publikimit të pamjeve të momentit të vrasjes së Agonis Tetajt nga djali i ...

Prokurorja që e hetoi rastin: Kishte prova për vrasje të rëndë të Agonis Tetajt

Prokurorja e krimeve të rënda në Pejë, Sahide Gashi, ka thënë për KALLXO.com se ka qenë e bindur se Shaban Gogaj ka kryer vrasje të rë...

(Pamje të Rënda) Momenti i vrasjes së Agonis Tetajt

Isuf Tetaj, babai i tani të ndjerit Agonis Tetaj, përmes një e-maili publik ka alarmuar opinionin publik lidhur me dyshimet e tij se prokurori i cili përfaqëson ...