Postet nga: agonis tetaj

Reagon Kryeprokurori i Shtetit: Deklaratat e Fejzullah Hasanit për vrasjen e Agonis Tetajt ndërhyrje në punën e drejtësisë

Zyra e Kryeprokurorit të Shtetit ka reaguar kundër deklaratave të ish- kryetarit të Gjykatës Supreme të Kosovës pas deklarimeve të tij në lidhje me rastin e vrasjes ...

Kush është dhe si u zgjodh prokurori i ri që do të trajtojë rastin e vrasjes së Agonis Tetajt?

Isuf Sadiku, prokuror i Prokurorisë së Gjilanit, është caktuar ta përfaqësojë akuzën në rastin e vrasjes së Agonis Tetajt, rast ky që ka marrë vëmendjen e ...

Isuf Tetaj babai i Agonisit, i shkruan letër Lumir Abdixhikut

Isuf Tetaj, babai i të ndjerit Agonis Tetajt, vrasja e të cilit u përfol shumë ditëve të fundit në Kosovë, i ka shkruar letër kryetarit të posazgjedhur ...

Arsyet e gjykatës për rihapjen e gjykimit të vrasjes së Agonis Tetajt

Gjykata Themelore e Pejës sot ka marrë vendim për rihapje të shqyrtimit gjyqësor ndaj Shaban Gogajt, i cili po gjykohet për vrasjen e tani të ndjerit ...

Kush janë gjyqtarët që vendosën sot për rihapjen e rastit të vrasjes së Agonis Tetajt

Gjykata e Pejës sot ka marrë vendim që të rihap shqyrtimin në çështjen e vrasjes së Agonis Tetajt.

Gjykata sot pritet të vendos për rastin e vrasjes së Agonis Tetajt

Gjykata e Pejës sot pritet të marrë vendim lidhur me rastin e vrasjes së Agonis Tetajt.

Çfarë u tha në aktakuzë e çfarë në gjykim për armën me të cilën u vra Agonis Tetaj?

Isuf Tetaj përmes një shkrimi publik drejtuar Kryeprokurorit të Shtetit, mediave dhe ambasadave të huaja ka shprehur pakënaqësinë e tij me veprimin e prokurorit Agron Uka në ...

Avokati Berisha flet sërish për foton në të cilën shihet bashkë me prokurorin Agron Uka

Avokati Besnik Berisha në emisionin ‘Frontal’ të T7 ka folur në lidhje me fotografinë e publikuar nga KALLXO.com, në të cilën shihet bashkë me prokurorin Agron Uka.