Postet nga: agonis tetaj

Kush janë gjyqtarët që vendosën sot për rihapjen e rastit të vrasjes së Agonis Tetajt

Gjykata e Pejës sot ka marrë vendim që të rihap shqyrtimin në çështjen e vrasjes së Agonis Tetajt.

Gjykata sot pritet të vendos për rastin e vrasjes së Agonis Tetajt

Gjykata e Pejës sot pritet të marrë vendim lidhur me rastin e vrasjes së Agonis Tetajt.

Çfarë u tha në aktakuzë e çfarë në gjykim për armën me të cilën u vra Agonis Tetaj?

Isuf Tetaj përmes një shkrimi publik drejtuar Kryeprokurorit të Shtetit, mediave dhe ambasadave të huaja ka shprehur pakënaqësinë e tij me veprimin e prokurorit Agron Uka në ...

Avokati Berisha flet sërish për foton në të cilën shihet bashkë me prokurorin Agron Uka

Avokati Besnik Berisha në emisionin ‘Frontal’ të T7 ka folur në lidhje me fotografinë e publikuar nga KALLXO.com, në të cilën shihet bashkë me prokurorin Agron Uka.

Avokati Besnik Berisha publikon një kënd tjetër të vrasjes së Agonis Tetajt, pretendon se ishte aksidentale

Avokati i Shaban Gogajt, i akuzuari për vrasjen e Agonis Tetajt në shtator të 2018, Besnik Berisha, ka publikuar një video të momentit të vrasjes.

Deklarohet i pafajshëm i akuzuari për vrasjen e punëtorit në Deçan

Shaban Gogaj është ballafaquar të premten në Gjykatën e Pejës me akuzën e Prokurorisë për vrasje të Agonis Tetajt në lokalin e këtij të parit ...

Prokuroria e Pejës përjashtohet nga rasti i vrasjes së Agonis Tetajt

Prokuroria e Pejës është përjashtuar nga çështja penale kundër Shaban Gogaj, i cili akuzohet për vrasjen e Agonis Tetajt, kjo bëri që seanca e planifikuar ...

Deçan: Prokuroria ngrit aktakuzë për vrasjen e Agonis Tetajt, mister motivi

Prokuroria e Pejës ka ngritur aktakuzë kundër Shaban Gogaj, për vrasjen e Agonis Tetaj si dhe për posedim të armës pa leje.