Postet nga: Agjencia kundër korrupcionit

Pasuria e Lutfi Hazirit, i rizgjedhur në krye të LDK-së në Gjilan

Kuvendi zgjedhor i LDK-së në Gjilan ka rizgjedhur për kryetar, Lutfi Hazirin, në Komunën e Gjilanit.

Drejtori i hetimeve në polici ka të kursyera afër 24 mijë euro

Riza Shillova është Drejtor i Departamentit të Hetimeve në Policinë e Kosovës.

Politikani i Vetëvendosjes me pasuri afër gjysmë milioni

Asambleisti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje në Gjilan, Nevzad Isufi në deklarimin e pasurisë në Agjencinë Kundër Korrupsionit ka dhënë që ka të hyra vjetori ...

Sa ka pasuri shefi i Krimeve Ekonomike të Policisë së Kosovës

Policia e Kosovës në muajt e fundit të vitit të kaluar në krye të Departamentit për Krime Ekonomike ka vendosur Drejtorin Bashkim Spahiu.

Pasuria e ish-shefit të njësive speciale të policisë

Arbnesh Ajvazi, nuk ka shumë kohë që ka marrë pozitën e re në Policinë e Kosovës, atë të drejtuesit të Operativës në Prishtinë.

Liderët shtetërorë do t’i nënshtrohen kontrollit të plotë të pasurisë

Presidenti i vendit Hashim Thaçi, kryeparlamentari Kadri Veseli, kryeministri Ramush Haradinaj, kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti, ministri i punëve të jashtme të Kosovës Behgjet ...

Pasuria e Glauk Konjufcës

387 mijë e 125 euro e ka vlersuar pasurinë e paluajtshme deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca në Agjencinë Kundër Korrupsionit.

Vetura dhe pronat e Qëndron Kastratit

Kryetari i Komunës së Kamenicës Qëndron Kastrati ka deklaruar në Agjencinë Kundër Korrupsionit se është në kredi prej 80 mijë e 80 eurove.