Postet nga: 14 nentor

Kandidati i LVV: Në Kaçanik nuk ka drejtor shkolle që nuk është politik

Kandidatët të cilët pretendojnë të marrin udhëheqjen e komunës së Kaçanikut në balotazhin e 14 nëntorit kanë hedhur akuza për politizimin e arsimit në ...

Përplasen kandidatët për kryetar të Kaçanikut për ordinancën private të Besim Ilazit

Kandidatët për kryetar të Kaçanikut kanë hedhur akuza ndaj njëri-tjetrit se kush njihet më shumë.

Vitia- Ramës: Dardan Sejdiun e keni në ekip, është sekret publik dhe të gjithë e dinë

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje, Arben Vitia, në debatin për Prishtinën ku po flitet për planet e kandidatëve për ndërmarrjet publike komunale ka ...

Rama: Brenda mandatit do ta bëjmë Spitalin e Prishtinës

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Përparim Rama, në premtimet e tij për shëndetësinë ka thënë se Prishtina do ta ketë spitalin e qytetin ...

Vitia i thotë Ramës: S'po ju njoh në çka jeni shndërruar nga LDK-ja

Kandidatët për Prishtinën kanë polemizuar në Debat Pernime për ndërtimet në kryeqytet.

Rama: Keni informata të pasakta, keni nevojë për 'update' zotëri Vitia

Në një debat për Prishtinën ku po diskutojnë kandidatët të cilët pretendojnë të marrin udhëheqjen e këtij qyteti kanë hedhur akuza në lidhje me ...

Vitia: Do të lejojmë ndërtime në Butovc në koordinim me banorët

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Prishtinës, Arben Vitia, ka prezantuar programin e tij për një kryeqytet të gjelbër.

Debati Përnime për balotazhin në Prishtinë

Sonte në “Debat Përnime” po diskutohet për balotazhin e 14 nëntorit për kryetar të Prishtinës.