Postet nga: Zjarr

Zjarr në një Banesë në Pejë, Të Lënduarit Dërgohen në Spital

E plotësuar 23:38

Digjet Një Shtëpi në Pejë

Njësitet e zjarrfikësve brenda një ore iu kanë përgjigjur tri rasteve te zjarrit. Ekipet e zjarrfikësve kanë lokalizuar zjarrin fillimisht në një shtëpi në katin ...

Digjet një Shtëpi në Gjakovë, Lëndohet Pronari

Digjet një Shtëpi në Gjakovë, Lëndohet Pronari

Një shtëpi është djegur të enjten paradite në Gjakovë.

Shtatë të Lënduar nga Zjarri në Prizren

Shtatë banorë kanë marrë ndihmë mjekësore ndërsa komandanti I brigadës së zjarrfikësve ka pësuar gërvishtje si pasojë e një zjarri që ka shpërthyer ...

Pronari i Restoranit të Djegur në Gjakovë Kërkon Kompensim

Pronari i Restoranit të Djegur në Gjakovë Kërkon Kompensim

Restorani që ishte kapluar nga zjarri i madh mbrëmë në Gjakovë sot i përngjante një gërmadhe.

Rrëfimi në Lot i Zjarrfikësit të Lënduar në Gjakovë

Rrëfimi në Lot i Zjarrfikësit të Lënduar në Gjakovë

Me sytë e mbushur lot zjarrfikësi Xhavit Gashi, i lënduar gjatë intervenimit në shuarjen e zjarrit të mbrëmshëm në Gjakovë rrëfen për incidentin dhe ...

“Kalaja” në Flakë, Lëndohen Dy Zjarrfikës

Një zjarr i madh e ka përfshrë restorantin ‘Kalaja’ në dalje të Gjakovës. Reporteri i KALLXO.com nga vendi i ngjarjes raporton se zjarri po vazhdon të jetë ...

Dy Fëmijë Lëndohen nga Zjarri në një Shtëpi

Policia njofton se dy fëmijë janë lënduar pasi zjarri shpërtheu në një shtëpi në fshatin Krushicë të Suharekës.