Postet nga: Zjarr

Punëtori dyshohet se ia dogji autobusin punëdhënësit pasi nuk ia dha rrogën

Një i dyshuar është arrestuar në Fushë Kosovë nën dyshimin se ia ka vënë zjarrin autobusit të pronarit të tij, njofton Policia.

VIDEO: Zjarr në bodrumin e një ndërtese në Tiranë, digjen disa vetura

Top Channel ka siguruar një video nga brenda garazhit në zonën e Freskut, në Tiranë, i cili u përfshi nga flakët mëngjesin e kësaj të ...

Shpërthim në një rafineri të naftës

Të paktën pesë persona janë lënduar rëndë dhe rreth 950 banorë janë evakuuar. Ndërsa, një numër i njerëzve janë raportuar të zhdukur si pasojë e ...

Incident zjarri në një objekt banesor në Prishtinë

Një incident zjarri ka ndodhur sonte në një objekt banesor në Prishtinë.

Zjarr në një objekt banesor në Fushë-Kosovë, disa banorë po trajtohen nga ekipet mjekësore

Orët e energjisë elektrike në një objekt banesor në rrugën “Hajrullah Zymi” në  Fushë-Kosovë janë përfshirë nga zjarri.

Shpërthim zjarri në Mamushë, lëndohen katër persona

Si pasojë e një shpërthimit të zjarrit në një shtëpi në Mamushë, katër persona kanë pësuar lëndime dhe asfiksim nga tymi.

Incident zjarri në një restorant në Ferizaj

Një incident zjarri ka ndodhur sonte në një restorant në Ferizaj.

VIDEO - Zjarr në bodrumin e verës në Krushë të Vogël

Një pjesë e fabrikës së bodrumit të verës në Krushë të Vogël të Prizrenit është përfshirë sot nga zjarri.