Postet nga: Vrasje

Vrasja e trefishtë në Kaçanik, të akuzuarit ballafaqohen me rrëfimin e dëshmitarit

Ibrahim Dalloshi është rrëfyer sot në cilësinë e dëshmitarit në gjykimin ndaj të akuzuarve në rastin e vrasjes së trefishtë në vitin 2007 tek ura e Lepencit në ...

Vrasje e dyfishtë në Gramsh, burri vret me sëpatë gruan dhe vëllanë e tij

Një vrasje e dyfishtë dyshohet të ketë ndodhur në Gramsh të Shqipërisë, ku një burrë thuhet se ka vrarë bashkëshorten dhe vëllanë e tij.

Dy të vrarë nga sulmi me thikë në Gjermaninë veriore

Dy persona u vranë dhe disa të tjerë u plagosën kur një palestinez 33-vjeçar, dyshohet i sulmoi me thikë të mërkurën, në një tren rajonal që ...

Dosja e grupit të dyshuar kriminal: Dyshimet se si u planifikua vrasja e mikut për 10 mijë euro

Katër persona janë arrestuar mbi dyshimet për përfshirjen në një grup kriminal që në këmbim të parave kryente vepra të ndryshme penale.

Pamje nga vendi ku u gjet i vrarë Nysret Cena

48-vjeçari Nysret Cena është gjetur i vrarë mbrëmë në një veturë në rrugën magjistrale Ferizaj-Kaçanik.

Vrasja e vëllait pas mosmarrëveshjes për bagëti, gjykata e dënoi të akuzuarin me 21 vjet e 6 muaj burg

J. G. Është dënuar sot nga Gjykata Themelore e Gjakovës me 21 vite burg nën akuzën se e ka vrarë vëllanë e tij në qershor të ...

Policia e kosoves

Kush ishte Nysret Cena, 48-vjeçari që u vra në Kaçanik?

KALLXO.com ka mësuar se personi që mbeti i vrarë mbrëmë në Kaçanik është Nystret Cena.

I dyshuari për vrasjen e 10 personave në SHBA gjendet i vetëvrarë

Policia e Kalifornisë ka identifikuar personin e armatosur e dyshuar për vrasjen e 10 personave në një studio vallëzimi pranë Los Anxhelosit.