Postet nga: veternik

Aksident në "Veternik", Policia në vendin e ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur në lagjen "Veternik" të Prishtinës.

Policia jep detaje për aksidentin në Veternik ku mbeti i vdekur një person

Një person ka vdekur dhe katër persona të tjerë janë lënduar pas një aksidenti mes tre veturave në Veternik.

VIDEO - Zjarr në Veternik

Një hapësirë e gjerë arash është përfshirë nga flaka sonte në lagjen Veternik në Prishtinë.

Aksident në Veternik, këmbësori mbetet i shtrirë në tokë

Një aksident trafiku ka ndodhur në lagjen Veternik të Prishtinës, si pasojë e të cilit një këmbësor ka mbetur i shtrirë në tokë.

KRU Prishtina në aksion kundër kyçjeve ilegale në Veternik të Prishtinës

Ujësjellësi “KRU Prishtina” njoftoi për disa shkyçje në rajonin e Prishtinës, përkatësisht në lagjen Veternik.

Aksident në Veternik - VIDEO

Një aksident trafiku ka ndodhur sot pasdite në lagjen Veternik të kryeqytetit.

Policia e Kosoves

Makina godet këmbësoren teksa po kalonte rrugën në Veternik

Një makinë ka goditur një këmbësore në magjistralen Prishtinë - Ferizaj, në lagjen Veternik të Prishtinës.

Rrahje mes tre personave në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar i dyshuari nën dyshimin se pas përfshirjes në një rrahje ka sulmuar fizikisht një burrë dhe një grua, e ...