Postet nga: të mitura

Rrahje mes disa vajzave të mitura në Gjakovë

Rrahja në mes disa të miturave është vërtetuar përmes një video që është dërguar në KALLXO.com.

Kërkohet paraburgim për tre të dyshuarit për sulm seksual ndaj dy të miturave në Skenderaj

Prokuroria e Mitrovicës ka dërguar kërkesën për caktimin e masës së paraburgimit ndaj tre të dyshuarve për sulm seksual ndaj dy të miturave, 9 ...

Dy të mitura arrestohen, dyshohen se e kanosën bashkëmoshataren, e incizuan dhe e shpërndanë videon

Janë arrestuar dy vajza të mitura nga Prizreni pasi të njëjtat dyshohet se kanë kërcënuar një vajzë tjetër të mitur me mjetë të mprehtë, thikë.

U dërgonte sms në orët e vona të natës, drejtori i shkollës ngacmoi seksualisht dy nxënëse në Pogradec

Policia ka arrestuar një 59 vjeçar në Pogradec, i cili dyshohet se ka ngacmuar seksualisht dy vajza të mitura.

Inkurajuese, për një javë 18 gra i raportuan ngacmuesit seksual

Që nga data 15 maj e deri më sot me 22 maj, në Policinë e Kosovës janë raportuar 10 raste të ndryshme të abuzimit, ngacmimit, sulmit dhe dhunimit seksual, e ku pë...

Pesë të Arrestuar për Trafikim me Njerëz

Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Qenie Njerëzore e Policisë së Kosovës pas një hetimi të bërë ka arrestuar dje në Fush-Kosovë katër të dyshuar ...