Postet nga: Ramiz Kelmendi

Ramiz Kelmendi hidhet në krahët e Kadri Veselit

Pak ditë pasi njoftoi për largimin nga LDK-ja, ish-deputeti Ramiz Kelmendi ka njoftuar se është hedhur në krahët e liderit të një partie pjesë e të cilës ...

Ramiz Kelmendi nuk kandidon për deputet në zgjedhjet e 6 tetorit

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Ramiz Kelmendi, ka njoftuar se nuk do të kandidojë për deputet të Kuvendit të Kosovës në zgjedhjet e jashtëzakonshme parlamentare të 6 ...

Ramiz Kelmendi largohet nga LDK

Ish- deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ramiz Kelmendi ka njoftuar se nuk është më pjesë e partisë së Isa Mustafa.

Ramiz Kelmendi këshillon LDK-në si të mos hyjë në rrugë qorre

LDK gjendet në një pozitë që kërkon zgjidhje të zgjuar, ka thënë Ramiz Kelmendi.

Pasuria e Ramiz Kelmendin më e madhe se buxheti i Prishtinës e Pejës

Pasuria e deklaruar e deputetit të LDK-së, Ramiz Kelmendi është pothuajse e barabartë më 5% të buxhetit të Republikës së Kosovës për këtë vit.

Haradinaj: Kosova ju jep mbështetje prodhuesve për depërtim në tregjet ndërkombëtare

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, gjatë ditës së sotme ka vizituar kompaninë Elkos Group, si dhe ka takuar pronarin e kësaj kompanie deputetin Ramiz Kelmendi.

Ramiz Kelmendi: Protesta e ish-punëtoreve tentim për të ma dëmtuar imazhin

Pronari i kompanisë “Elkos” njëherësh edhe deputeti i LDK-së, Ramiz Kelmendi, protestën e sotme të mbajtur nga ish- punëtoret e kësaj kompanie, ai e quan ...

Dhjetëra punëtorë të larguar nga puna nga ELKOS-i në protestë - VIDEO

Mbi 50 punëtorë të kompanisë “Elkos”, pronë e deputetit të LDK-së, Ramiz Kelmendi, janw duke protestuar për shkak të ndërprerjes së njëanshme të kontratave të punës ...