Postet nga: Gazmend Muhaxheri

Komenti 'Duhet me vra ketë qen' ndaj kryetarit Muhaxheri i kushton me burg qytetares 

Qytetarja V. A. në nëntor të vitit 2020 kishte shkruar një koment në rrjetin Facecook “Duhet me vra ketë qen” drejtuar kryetarit të Komunës së Pejës.

Komuna e Pejës ndau 21 mijë euro për laptopë për asamblistët

Komuna e Pejës ka iniciuar procedurë tenderuese për blerjen e laptopëve për asamblistët e kuvendit komunal apo siç njihen ndryshe këshilltarë komunal.

Gazmend Muhaxheri e Xhavit Haliti zyrtarizuan koalicionin për të bashkëqeverisur me Pejën

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) dhe Partia Demokratike e Kosovës (PDK) kanë zyrtarizuar koalicionin për bashkëqeverisje në Komunën e Pejës.

Kryetari i Pejës Gazmend Muhaxheri dëshmon në procesin gjyqësor ndaj ish shefit të kabinetit të tij

Kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri ka dal sot para gjykatës së Pejës për të dëshmuar lidhur me procesin gjyqësor ku ish ...

Gazmend Agusholli pas humbjes në Pejë: Do ta përgatisim një djalë të ri për të kandiduar në zgjedhjet e radhës

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Pejës, Gazmend Agusholli ka komentuar rezultatin zgjedhor në këtë komunë, ku Gazmend Muhaxheri i LDK-së mori mbi 50 pë...

Muhaxheri: Për këto 8 vite jam munduar mos me shkelë ligjin

Kandidati për kryetar të Pejës, dhe kryetari aktual Gazmend Muhaxheri ka thënë se për 8 vite në mandat është munduar të mos e shkelë ligjin.

VIDEO - Asamblistja e LVV-së ia përmend në debat premtimin e pambajtur Gazemend Muhaxherit

Kandidati për kryetar të Pejës dhe kryetari aktual nga LDK-ja, Gazmend Muhaxheri, në Debat Pernime u kritikua për mosmbajtjen e premtimit të tij për emërimin ...

Muhaxheri: Do të jemi kampion për parqe ashtu siç jemi në sport

Kandidati nga Lidhja Demokratike e Kosovës, për kryetar të Pejës, Gazmend Muhaxheri në Debat Pernime ka thënë se Peja do të jetë kampione për parqe, ...