Postet nga: plagosja

Policia gjatë natës arrestoi të dyshuarin për plagosje në Istog

Orët e para të mëngjesit të sotëm një person ka pësuar plagë në pjesën e qafës pasi ishte qëlluar nga një person i ...

Urdhërohen arrestime të reja për rastin “Duplex”

Gjashtë ditë nga incidenti në “Duplex” Gjykata e Prishtinës më në fund ka lëshuar urdhër arrestin për grupin e dyshuar se shtiu para diskotekës pas ...

Babai dënohet për plagosjen e djalit 6 vjeçar

Gjykata e Prishtinës të akuzuarin R. Sh. e shpalli fajtor për dy vepra penale atë të lëndimit të rëndë trupor nga pakujdesia dhe armbajtje pa leje.

Plagosja e djalit 6 vjeçar nga babai, ekspertiza përshkruan plagët

Ishte 10 gushti i këtij viti kur djali 6 vjeçar i familjes Sh. nga një fshat i Prishtinës ishte plagosur me armë zjarri në kokë.

Mitrovicë-Burri akuzohet se e plagosi, gruaja kërkon nga Gjykata t’ia falë

Një grua nga Mitrovica u plagos në të dy këmbët pas një incidenti që kishte me bashkëshortin e saj.

Mësohet gjendja e të plagosurit në Prishtinë

Një burrë ka mbetur i plagosur sot në Prishtinë pas disa të shtënave me armë.

Plagoset në dasmë djali i deputetit nga Tetova

Festimi me të shtëna me armë zjarri në një dasmë në Tetovë për pak sa nuk u shndërrua në tragjedi, pasi u plagosën dy djem të ...

Konflikt i fqinjëve, sulmohet me sëpatë 46 vjeçari

Një plagosje me sëpatë ka ndodhur në Vorë të Tiranës.