Postet nga: Kokainë

Arrestohen tre persona në Bresalc të Gjilanit, iu gjetën në veturë substanca narkotike

Tre persona janë arrestuar në fshatin Bresalc të Gjilanit pasi që gjatë kontrollit të veturës së tyre janë gjetur dhe konfiskuar substanca narkotike.

Kapet me kokainë në Pallatin e Drejtësisë

Një person është arrestuar në Pallatin e Drejtësisë në Prishtinë gjatë së martës.

Kërkohet paraburgim për babë e bir që u kapën në flagrancë me kokainë

Babë e bir dje janë arrestuar në Prizren nën dyshimin për shitblerje të narkotikëve.

Policia gjen kokainë, marihuanë e një armë tek tre të dyshuar në Obiliq

0.6 gram kokainë , 672.1 gramë marihuanë, një armë zjarri e disa gjëra të tjera janë sekuestruar dje në Obiliq nga Policia e Kosovës.

Prishtinë, Policia i gjen kokainë në veturë dhe në shtëpi

Policia e Kosovës ka arrestuar sot në Prishtinë një person me inicialet B.S. pasi që në veturën të cilën ai e drejtonte, të tipit “Audi” me ...

U kapën me kokainë e heroinë, arrestohen dy shtetas të Shqipërisë (FOTO)

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje ka arrestuar dy shtetas të Shqipërisë pasi të njëjtët kanë poseduar sasi të lëndëve narkotike, të cilat ...

Bastiset një lokal në Prizren, policia gjen mbetje të lëndëve narkotike

Një bastisje ka ndodhur në orët e para pas mesnatës së 9 prillit, në një lokal në Prizren.

E hodhën kokainën pasi panë Policinë, arrestohen 4 të dyshuar

Katër të dyshuar, njëri nga ta i mitur janë arrestuar mbrëmë nga Policia e Kosovës pasi të njëjtët pasi që kur kanë vërejtur ...