Postet nga: Kokainë

Policia gjen marihuanë e kokainë në Obiliq, arrestohet një person

Njësiti i anti-drogës së Policisë së Kosovës dje në fshatin Kryshec të Obiliqit, ka gjetur një sasi të konsiderueshme të substancave të ndryshme narkotike tek një person ...

Arrestohet gjakovari, e fshihte kokainën në oborrin e tij

Policia e Kosovës pas hetimeve disa mujore ka arritur që të identifikoj dhe kuptoj se një person i dyshuar në Gjakovë, në vende të ndryshme të oborrit të tij ë...

Arrestohen tre gjakovarë, në veturë policia gjeti marihuanë dhe kokainë

Janë arrestuar tre gjakovarë pasi në veturën e tyre janë gjetur dhe sekuestruar 52.85 gramë substancë narkotike e llojit marihuanë e 5.63 gramë substancë narkotike e llojit kokainë.

Dy të dyshuar kapen në flagrancë duke tregtuar drogë, sekuestrohet edhe një pushkë

Dy persona janë arrestuar në flagrancë nga Policia e Kosovës në kryeqytet duke shitur/blerë substancë narkotike që dyshohet të jetë kokainë.

Pejë, Policia sekuestron kokainë dhe mbi 10 mijë euro, arrestohet një person

Policia e Kosovës në Pejë ka arrestuar një person pasi në shtëpinë e tij ka gjetur dhe sekuestruar 163 qese të vogla që dyshohet se janë të mbushura me ...

Aktakuzë ndaj të dyshuarit të cilit iu gjet kokainë gjatë kontrollit në Vermicë

Prokuroria Themelore në Prizren ka ngritur aktakuzë kundër të pandehurit E.H., (shtetas i Republikës së Shqipërisë) pasi i njëjti dyshohet për blerje, posedim, shpë...

Arrestohen tre persona për shitje të kokainës në Gjakovë

Tre persona janë arrestuar nga Policia e Kosovës në Gjakovë pasi janë zënë duke shitur substancë narkotike të llojit kokainë.

Ushtria meksikane kap 3 tonë kokainë në det

Ushtria meksikane kap tre tonë kokainë në ndjekje me shpejtësi të lartë në det